Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels


dame søker mann i Langesund Dames: vestito pizzo amazon Heren: abito nero lungo elegante Coach(es)
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Vervoer
couples seeking women in Paeroa vrijdag 25-augustus
18:30 20:00 Refleks A1 - IJsselvogels A1
zaterdag 26-augustus
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Oranje Wit E2
08:15 09:00 Nieuwerkerk D2 - IJsselvogels D2 Stolk,Muilwijk,Bergsma
08:00 09:00 Oranje Wit F1 - IJsselvogels F1
08:00 09:00 Oranje Wit F2 - IJsselvogels F2
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - Oranje Wit E1 Jeffrey Berlijn
09:00 10:00 Oranje Wit E3 - IJsselvogels E3 de Jong,Senden
09:00 10:00 Oranje Wit E4 - IJsselvogels E4 Kranenburg,van der Hoog
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - KOAG B1 Tom Dukker
08:30 11:00 Fortis A2 - IJsselvogels A2
10:45 11:30 Nieuwerkerk D1 - IJsselvogels D1 Diederich Cornelisse van Blitterswijk,Blom,van Hees
09:30 12:00 Fortis A1 - IJsselvogels A1
10:00 12:30 IJsselvogels A2 - ONDO A2
10:00 12:30 Fortis 2 - IJsselvogels 2
11:10 13:40 Fortis 1 - IJsselvogels 1
13:00 14:00 IJsselvogels 4 - Maassluis 4
12:00 14:30 IJsselvogels A1 - ONDO A1
12:20 14:50 IJsselvogels 2 - Valto 2
14:45 15:30 IJsselvogels 5 - Maassluis 5
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - Maassluis 3
13:30 16:00 IJsselvogels 1 - Valto 1
08:00 09:00 Vitesse C1 - IJsselvogels C1
zaterdag 02-september
14:15 16:00 ONDO 1 - IJsselvogels 1 R. Nouwt
11:30 13:00 KCR 3 - IJsselvogels 2 Arno Diederik
11:30 13:00 Maassluis 3 - IJsselvogels 3 Cock Matthijsse
14:00 15:00 IJsselvogels 4 - ADO 3 Geert Habben Jansen
13:45 15:00 KCR 6 - IJsselvogels 5
10:30 11:00 IJsselvogels G1 - WION G2
11:30 12:00 Merwede / GKV G2 - IJsselvogels G1
11:00 12:30 Weidevogels A1 - IJsselvogels A1 J. Toet van Nieuwkoop,Reichard,Meijer
09:30 11:00 Sporting Delta A2 - IJsselvogels A2
12:30 13:15 IJsselvogels A3 - Gemini A2
09:00 09:30 IJsselvogels B1 - Nieuwerkerk B1 AH. Nugteren
09:15 10:00 Nieuwerkerk C1 - IJsselvogels C1
10:45 12:00 Valto C2 - IJsselvogels C2
12:30 13:30 Maassluis C3 - IJsselvogels C3 Bakker,Groenewegen,Rijkaart van Cappellen
09:30 10:00 IJsselvogels D1 - KOAG D1
09:30 10:15 Korbis D2 - IJsselvogels D2 Kalmeijer,Vink,van Zundert
08:30 09:00 IJsselvogels D3 - Nikantes D1
09:00 10:00 Vitesse E3 - IJsselvogels E1 van der Ham,Glissenaar
08:30 09:00 IJsselvogels E3 - Vriendenschaar E2
09:15 10:00 Nieuwerkerk E3 - IJsselvogels E2 Channah Verboom de Jong,van Kerkhof
09:30 10:00 IJsselvogels E4 - Olympia E5
10:00 11:00 KCR F1 - IJsselvogels F1
09:30 10:30 Excelsior F2 - IJsselvogels F2
woensdag 06-september
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Twist MW1
18:00 19:30 OZC A1 - IJsselvogels A1 Henk den Breejen van der Vliet,Zelsmann,Stormbroek
zaterdag 09-september
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Roda 1 Patrick Fuchs, P
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Roda 2 M. Bommelé
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - ADO 2 Ronald de Ronde
12:00 14:00 Triade 2 - IJsselvogels 4
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - DES 6
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Vitesse A2 W. Olivier
10:00 11:00 IJsselvogels A2 - Movado A1
11:30 12:30 Reeuwijk A2 - IJsselvogels A3
10:15 11:15 Albatros B1 - IJsselvogels B1 Oskam,van den Berg,op 't Land
12:00 12:30 IJsselvogels C1 - Valto C1
10:00 10:30 IJsselvogels C2 - Avanti C2
11:00 11:30 IJsselvogels C3 - Gemini C1
10:15 11:15 KCR D1 - IJsselvogels D1 van Hees,Lipschart,Rijkaart van Cappellen
09:30 10:00 IJsselvogels D2 - Nieuwerkerk D3
10:40 11:25 Korbis D3 - IJsselvogels D3 Veltenaar,de Koning,Capelle
11:00 11:30 IJsselvogels E1 - KOAG E1
12:15 13:00 KCC / SO natural E2 - IJsselvogels E3 Vonk,Senden
09:00 09:30 IJsselvogels E2 - KOAG E3
08:15 09:00 Nieuwerkerk E6 - IJsselvogels E4 Ellenoor vd Knaap Kranenburg,van der Hoog
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - Korbis F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - VEO F2
dinsdag 12-september
19:45 20:30 Korbis MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 16-september
13:15 15:30 Tjoba 1 - IJsselvogels 1 M.S. de Groot
11:45 14:00 Tjoba 2 - IJsselvogels 2 J. Dijke
10:15 12:30 Tjoba 3 - IJsselvogels 3 L. Cannoo
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - Oranje Wit 5 Geert Habben Jansen
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - KCC / SO natural 9
13:00 14:00 IJsselvogels A1 - ONDO A1 R.S. Mahadewsing
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - Kinderdijk A2
10:15 11:00 IJsselvogels A3 - Vriendenschaar A2
08:45 09:30 Vriendenschaar B1 - IJsselvogels B1 Modderkolk,de Jonge,Dijkstra
11:00 11:30 IJsselvogels C1 - Vriendenschaar C1
08:30 09:30 VEO C2 - IJsselvogels C2
11:00 12:00 Eureka C1 - IJsselvogels C3 Bongers,Jongsma,Bakker
09:30 10:00 IJsselvogels D1 - Merwede / Multiplaat D1
09:00 10:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels D2 Stolk,Muilwijk,Elderhorst
09:00 10:00 KCR D4 - IJsselvogels D3 van Krimpen,de Bruijn,Uitbeijerse
09:00 09:30 IJsselvogels E1 - Olympia E1
10:00 10:30 IJsselvogels E3 - Korbis E2
08:40 09:25 Gemini E1 - IJsselvogels E2 Schuurman,van Grieken
10:00 11:00 OZC E3 - IJsselvogels E4 van der Hoog,Verdoold
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - Reeuwijk F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - Nieuwerkerk F4
donderdag 21-september
19:00 20:15 Korbatjo MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 23-september
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Futura 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Futura 2
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - KOAG 3
13:00 14:30 KCR 5 - IJsselvogels 4
12:30 13:30 KCC / SO natural 9 - IJsselvogels 5
11:15 12:00 IJsselvogels G1 - Tempo G2
11:45 12:30 Velocitas G2 - IJsselvogels G1
11:00 12:15 Nieuwerkerk A2 - IJsselvogels A1 Prins,op 't Land,Zelsmann
11:00 12:30 KOAG A1 - IJsselvogels A2
13:15 14:15 Vriendenschaar A2 - IJsselvogels A3
10:00 10:30 IJsselvogels B1 - Vriendenschaar B1
10:45 11:30 Vriendenschaar C1 - IJsselvogels C1
12:15 12:45 IJsselvogels C2 - Fortuna / Delta Logistiek
11:15 11:45 IJsselvogels C3 - Eureka C1
09:00 10:00 Merwede / Multiplaat D1 - IJsselvogels D1 van Grieken,de Zwart,Blom
10:00 10:30 IJsselvogels D2 - Fortuna / Delta Logistiek
09:00 09:30 IJsselvogels D3 - KCR D4
08:00 09:00 Olympia E1 - IJsselvogels E1 van de Velde,van der Ham
08:45 09:30 Korbis E2 - IJsselvogels E3 de Jong,Vink
10:00 10:30 IJsselvogels E2 - Gemini E1
09:00 09:30 IJsselvogels E4 - OZC E3
08:45 09:30 Reeuwijk F1 - IJsselvogels F1
08:15 09:00 Nieuwerkerk F4 - IJsselvogels F2 Anne Kalkman
woensdag 27-september
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Korbatjo MW1
zaterdag 30-september
14:30 16:00 Vitesse 1 - IJsselvogels 1
12:50 14:20 Vitesse 2 - IJsselvogels 2
13:00 15:30 TOP 3 - IJsselvogels 3
12:45 14:30 Vriendenschaar 5 - IJsselvogels 4
14:45 15:30 IJsselvogels 5 - KCR 6
13:00 14:00 IJsselvogels A1 - Velocitas A1
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - Twist A1
09:50 10:50 Gemini A2 - IJsselvogels A3
09:15 10:00 Nieuwerkerk B1 - IJsselvogels B1 Modderkolk,van Nieuwkoop,Scheppink
11:00 11:30 IJsselvogels C1 - Nieuwerkerk C1
10:00 10:30 IJsselvogels C3 - Maassluis C3
11:30 12:30 KOAG D1 - IJsselvogels D1 Rijkaart van Cappellen,van Blitterswijk,van der Hoog
09:00 09:30 IJsselvogels D2 - Korbis D2
09:30 10:45 Nikantes D1 - IJsselvogels D3 Heuvelman,van Loon,van Haaften
10:00 10:30 IJsselvogels E1 - Vitesse E3
08:45 09:30 Vriendenschaar E2 - IJsselvogels E3 Vink,Vonk
09:00 09:30 IJsselvogels E2 - Nieuwerkerk E3
08:00 09:00 Olympia E5 - IJsselvogels E4 Kranenburg,Verdoold
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - KCR F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - Excelsior F2
dinsdag 03-oktober
19:00 20:00 Twist MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 07-oktober
13:30 16:00 ONDO 1 - IJsselvogels 1
11:45 14:15 ONDO 2 - IJsselvogels 2
13:30 15:00 RWA 4 - IJsselvogels 3
12:00 13:00 IJsselvogels 4 - Nexus 2
12:45 14:00 DES 6 - IJsselvogels 5
10:45 12:00 KCC / SO natural A2 - IJsselvogels A1 van der Vliet,Reichard,Stormbroek
11:15 12:30 Korbis A1 - IJsselvogels A2
10:45 11:30 IJsselvogels A3 - Reeuwijk A2
09:30 10:00 IJsselvogels B1 - Albatros B1
09:45 11:00 Valto C1 - IJsselvogels C1
11:00 11:30 IJsselvogels C2 - Weidevogels C1
10:45 11:30 Gemini C1 - IJsselvogels C3 de Baat,Jongsma,Groenewegen
10:00 10:30 IJsselvogels D1 - KCR D1
10:15 11:00 Nieuwerkerk D3 - IJsselvogels D2 Verboom,van Nieuwkoop,Bergsma
09:00 09:30 IJsselvogels D3 - Korbis D3
09:00 10:00 KOAG E1 - IJsselvogels E1 Uitbeijerse,van der Ham
10:00 10:30 IJsselvogels E3 - KCC / SO natural E2
09:00 10:00 KOAG E3 - IJsselvogels E2 Veltenaar,de Jong
09:00 09:30 IJsselvogels E4 - Nieuwerkerk E6
08:45 09:30 Korbis F1 - IJsselvogels F1
09:00 10:00 VEO F2 - IJsselvogels F2 Niels Reitsema, N.
woensdag 11-oktober
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Korbis MW1
zaterdag 14-oktober
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Twist 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Twist 2
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - WION 3
11:00 12:30 RWA 5 - IJsselvogels 4
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Maassluis A1
10:00 11:00 IJsselvogels A2 - KCR A2
11:00 12:00 DES C1 - IJsselvogels C2
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
dinsdag 22-augustus
KCC / SO natura IJsselvogels D1 -
KCC / SO natura IJsselvogels D2 -
zaterdag 19-augustus
IJsselvogels A2 Refleks A2 -
Kinderdijk 1 IJsselvogels 1 -
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
dinsdag 22-augustus
KCC / SO natura IJsselvogels D1 -
KCC / SO natura IJsselvogels D2 -
zaterdag 19-augustus
IJsselvogels A2 Refleks A2 -
Kinderdijk 1 IJsselvogels 1 -
De standen voor alle IJsselvogels teams in het seizoen 1718
De stand voor IJsselvogels 5 in klasse: S-049 (najaar)
Team GS S PT
1 KCC / SO natura 0 0 0
2 KCR 6 0 0 0
3 DES 6 0 0 0
4 IJsselvogels 5 0 0 0
De stand voor IJsselvogels MW1 in klasse: M-007 (najaar)
Team GS S PT
1 Twist MW1 0 0 0
2 Korbis MW1 0 0 0
3 Korbatjo MW1 0 0 0
4 IJsselvogels MW1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels G1 in klasse: G-004 (najaar)
Team GS S PT
1 Merwede / GKV G 0 0 0
2 Velocitas G2 0 0 0
3 Vriendenschaar 0 0 0
4 IJsselvogels G1 0 0 0
5 WION G2 0 0 0
6 Tempo G2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels A3 in klasse: A-081 (najaar)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 0 0 0
2 Reeuwijk A2 0 0 0
3 IJsselvogels A3 0 0 0
4 Gemini A2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels B1 in klasse: B1J (najaar)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 0 0 0
2 Nieuwerkerk B1 0 0 0
3 IJsselvogels B1 0 0 0
4 Albatros B1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C1 in klasse: C1H (najaar)
Team GS S PT
1 Valto C1 0 0 0
2 Vriendenschaar 0 0 0
3 Nieuwerkerk C1 0 0 0
4 IJsselvogels C1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C2 in klasse: C2H (najaar)
Team GS S PT
1 Fortuna / Delta 0 0 0
2 Weidevogels C1 0 0 0
3 Valto C2 0 0 0
4 DES C1 0 0 0
5 IJsselvogels C2 0 0 0
6 Avanti C2 0 0 0
7 VEO C2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C3 in klasse: C-068 (najaar)
Team GS S PT
1 IJsselvogels C3 0 0 0
2 Gemini C1 0 0 0
3 Eureka C1 0 0 0
4 Maassluis C3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D1 in klasse: D-002 (najaar)
Team GS S PT
1 KCR D1 0 0 0
2 Merwede / Multi 0 0 0
3 IJsselvogels D1 0 0 0
4 KOAG D1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D2 in klasse: D-035 (najaar)
Team GS S PT
1 Fortuna / Delta 0 0 0
2 Nieuwerkerk D3 0 0 0
3 Korbis D2 0 0 0
4 IJsselvogels D2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D3 in klasse: D-112 (najaar)
Team GS S PT
1 KCR D4 0 0 0
2 Nikantes D1 0 0 0
3 Korbis D3 0 0 0
4 IJsselvogels D3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E1 in klasse: E-025 (najaar)
Team GS S PT
1 Vitesse E3 0 0 0
2 Olympia E1 0 0 0
3 IJsselvogels E1 0 0 0
4 KOAG E1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E3 in klasse: E-084 (najaar)
Team GS S PT
1 KCC / SO natura 0 0 0
2 Vriendenschaar 0 0 0
3 Korbis E2 0 0 0
4 IJsselvogels E3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E2 in klasse: E-110 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk E3 0 0 0
2 IJsselvogels E2 0 0 0
3 Gemini E1 0 0 0
4 KOAG E3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E4 in klasse: E-190 (najaar)
Team GS S PT
1 Olympia E5 0 0 0
2 Nieuwerkerk E6 0 0 0
3 IJsselvogels E4 0 0 0
4 OZC E3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels F1 in klasse: F-016 (najaar)
Team GS S PT
1 KCR F1 0 0 0
2 Reeuwijk F1 0 0 0
3 Korbis F1 0 0 0
4 IJsselvogels F1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels F2 in klasse: F-102 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk F4 0 0 0
2 IJsselvogels F2 0 0 0
3 VEO F2 0 0 0
4 Excelsior F2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 1 in klasse: 1E (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Twist 1 0 0 0
2 Vitesse 1 0 0 0
3 Roda 1 0 0 0
4 ONDO 1 0 0 0
5 ONDO 1 0 0 0
6 IJsselvogels 1 0 0 0
7 Tjoba 1 0 0 0
8 Futura 1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 2 in klasse: R2N (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Twist 2 0 0 0
2 KCR 3 0 0 0
3 Vitesse 2 0 0 0
4 Roda 2 0 0 0
5 ONDO 2 0 0 0
6 IJsselvogels 2 0 0 0
7 Tjoba 2 0 0 0
8 Futura 2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 3 in klasse: R2P (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 TOP 3 0 0 0
2 RWA 4 0 0 0
3 IJsselvogels 3 0 0 0
4 ADO 2 0 0 0
5 Tjoba 3 0 0 0
6 WION 3 0 0 0
7 Maassluis 3 0 0 0
8 KOAG 3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 4 in klasse: R4O (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Nexus 2 0 0 0
2 KCR 5 0 0 0
3 Triade 2 0 0 0
4 Vriendenschaar 0 0 0
5 RWA 5 0 0 0
6 IJsselvogels 4 0 0 0
7 ADO 3 0 0 0
8 Oranje Wit 5 0 0 0
De stand voor IJsselvogels A1 in klasse: A1G (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 KCC / SO natura 0 0 0
2 Vitesse A2 0 0 0
3 Weidevogels A1 0 0 0
4 Velocitas A1 0 0 0
5 ONDO A1 0 0 0
6 Nieuwerkerk A2 0 0 0
7 IJsselvogels A1 0 0 0
8 Maassluis A1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels A2 in klasse: A2K (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Twist A1 0 0 0
2 KCR A2 0 0 0
3 Sporting Delta 0 0 0
4 Korbis A1 0 0 0
5 IJsselvogels A2 0 0 0
6 Movado A1 0 0 0
7 KOAG A1 0 0 0
8 Kinderdijk A2 0 0 0
De kruistabel voor IJsselvogels
Futura 1Tjoba 1IJsselvogels 1ONDO 1ONDO 1Roda 1Vitesse 1Twist 1
Futura 1
Tjoba 1
IJsselvogels 1
ONDO 1
ONDO 1
Roda 1
Vitesse 1
Twist 1
Futura 2Tjoba 2IJsselvogels 2ONDO 2Roda 2Vitesse 2KCR 3Twist 2
Futura 2
Tjoba 2
IJsselvogels 2
ONDO 2
Roda 2
Vitesse 2
KCR 3
Twist 2
KOAG 3Maassluis 3WION 3Tjoba 3ADO 2IJsselvogels 3RWA 4TOP 3
KOAG 3
Maassluis 3
WION 3
Tjoba 3
ADO 2
IJsselvogels 3
RWA 4
TOP 3
Oranje Wit 5ADO 3IJsselvogels 4RWA 5Vriendenschaar 5Triade 2KCR 5Nexus 2
Oranje Wit 5
ADO 3
IJsselvogels 4
RWA 5
Vriendenschaar 5
Triade 2
KCR 5
Nexus 2
IJsselvogels 5DES 6KCR 6KCC 9
IJsselvogels 5
DES 6
KCR 6
KCC / SO natural 9
IJsselvogels MW1Korbatjo MW1Korbis MW1Twist MW1
IJsselvogels MW1
Korbatjo MW1
Korbis MW1
Twist MW1
Tempo G2WION G2IJsselvogels G1Vriendenschaar G1Velocitas G2Merwede G2
Tempo G2
WION G2
IJsselvogels G1
Vriendenschaar G1
Velocitas G2
Merwede / GKV G2
Maassluis A1IJsselvogels A1Nieuwerkerk A2ONDO A1Velocitas A1Weidevogels A1Vitesse A2KCC A2
Maassluis A1
IJsselvogels A1
Nieuwerkerk A2
ONDO A1
Velocitas A1
Weidevogels A1
Vitesse A2
KCC / SO natural A2
Kinderdijk A2KOAG A1Movado A1IJsselvogels A2Korbis A1Sporting Delta A2KCR A2Twist A1
Kinderdijk A2
KOAG A1
Movado A1
IJsselvogels A2
Korbis A1
Sporting Delta A2
KCR A2
Twist A1
Gemini A2IJsselvogels A3Reeuwijk A2Vriendenschaar A2
Gemini A2
IJsselvogels A3
Reeuwijk A2
Vriendenschaar A2
Albatros B1IJsselvogels B1Nieuwerkerk B1Vriendenschaar B1
Albatros B1
IJsselvogels B1
Nieuwerkerk B1
Vriendenschaar B1
IJsselvogels C1Nieuwerkerk C1Vriendenschaar C1Valto C1
IJsselvogels C1
Nieuwerkerk C1
Vriendenschaar C1
Valto C1
VEO C2Avanti C2IJsselvogels C2DES C1Valto C2Weidevogels C1Fortuna C2
VEO C2
Avanti C2
IJsselvogels C2
DES C1
Valto C2
Weidevogels C1
Fortuna / Delta Logistiek C2
Maassluis C3Eureka C1Gemini C1IJsselvogels C3
Maassluis C3
Eureka C1
Gemini C1
IJsselvogels C3
KOAG D1IJsselvogels D1Merwede D1KCR D1
KOAG D1
IJsselvogels D1
Merwede / Multiplaat D1
KCR D1
IJsselvogels D2Korbis D2Nieuwerkerk D3Fortuna D3
IJsselvogels D2
Korbis D2
Nieuwerkerk D3
Fortuna / Delta Logistiek D3
IJsselvogels D3Korbis D3Nikantes D1KCR D4
IJsselvogels D3
Korbis D3
Nikantes D1
KCR D4
KOAG E1IJsselvogels E1Olympia E1Vitesse E3
KOAG E1
IJsselvogels E1
Olympia E1
Vitesse E3
IJsselvogels E3Korbis E2Vriendenschaar E2KCC E2
IJsselvogels E3
Korbis E2
Vriendenschaar E2
KCC / SO natural E2
KOAG E3Gemini E1IJsselvogels E2Nieuwerkerk E3
KOAG E3
Gemini E1
IJsselvogels E2
Nieuwerkerk E3
OZC E3IJsselvogels E4Nieuwerkerk E6Olympia E5
OZC E3
IJsselvogels E4
Nieuwerkerk E6
Olympia E5
IJsselvogels F1Korbis F1Reeuwijk F1KCR F1
IJsselvogels F1
Korbis F1
Reeuwijk F1
KCR F1
Excelsior F2VEO F2IJsselvogels F2Nieuwerkerk F4
Excelsior F2
VEO F2
IJsselvogels F2
Nieuwerkerk F4
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team: