Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

Als je niet kunt dan afmelden uiterlijk voor woensdag 18:00 uur voorafgaande aan de zaterdag, maar liefst natuurlijk zo vroeg mogelijk!!

– Wedstrijdsecretariaat Senioren/ Junioren:  René Boere, tel. 06-51088008 / e-mail: reneboere58@gmail.com

– Wedstrijdsecretariaat jeugd (B-F): wedstrijdsecretariaat-jeugd@ijsselvogels.nl
– Wedstrijdsecretariaat B/C-teams:     Elly Klijn, tel. 374108
– Wedstrijdsecretariaat D/E/F: Anne Slob 374040

abiti cerimonia yoox Wijziging D+E+F teams:

In de periode donderdag 2 maart tot en met zaterdag 11 maart afmelden bij Wim Slingerland (0182-375756)

 

Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Vervoer
jak miec duzego penisa vrijdag 25-augustus
vestiti da cerimonia xl 18:30 20:00 Refleks A1 - IJsselvogels A1
femme cherche homme a Mons zaterdag 26-augustus
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Oranje Wit E2
08:15 09:00 Nieuwerkerk D2 - IJsselvogels D2 Stolk,Muilwijk,Bergsma
08:00 09:00 Oranje Wit F1 - IJsselvogels F1
08:00 09:00 Oranje Wit F2 - IJsselvogels F2
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - Oranje Wit E1 Jeffrey Berlijn
09:00 10:00 Oranje Wit E3 - IJsselvogels E3 de Jong,Senden
09:00 10:00 Oranje Wit E4 - IJsselvogels E4 Kranenburg,van der Hoog
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - KOAG B1 Tom Dukker
08:30 11:00 Fortis A2 - IJsselvogels A2
10:45 11:30 Nieuwerkerk D1 - IJsselvogels D1 Diederich Cornelisse van Blitterswijk,Blom,van Hees
09:30 12:00 Fortis A1 - IJsselvogels A1
10:00 12:30 IJsselvogels A2 - ONDO A2
10:00 12:30 Fortis 2 - IJsselvogels 2
11:10 13:40 Fortis 1 - IJsselvogels 1
13:00 14:00 IJsselvogels 4 - Maassluis 4
12:00 14:30 IJsselvogels A1 - ONDO A1
12:20 14:50 IJsselvogels 2 - Valto 2
14:45 15:30 IJsselvogels 5 - Maassluis 5
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - Maassluis 3
13:30 16:00 IJsselvogels 1 - Valto 1
08:00 09:00 Vitesse C1 - IJsselvogels C1
zaterdag 02-september
14:15 16:00 ONDO 1 - IJsselvogels 1 R. Nouwt
11:30 13:00 KCR 3 - IJsselvogels 2 Arno Diederik
11:30 13:00 Maassluis 3 - IJsselvogels 3 Cock Matthijsse
14:00 15:00 IJsselvogels 4 - ADO 3 Geert Habben Jansen
13:45 15:00 KCR 6 - IJsselvogels 5
10:30 11:00 IJsselvogels G1 - WION G2
11:30 12:00 Merwede / GKV G2 - IJsselvogels G1
11:00 12:30 Weidevogels A1 - IJsselvogels A1 J. Toet van Nieuwkoop,Reichard,Meijer
09:30 11:00 Sporting Delta A2 - IJsselvogels A2
12:30 13:15 IJsselvogels A3 - Gemini A2
09:00 09:30 IJsselvogels B1 - Nieuwerkerk B1 AH. Nugteren
09:15 10:00 Nieuwerkerk C1 - IJsselvogels C1
10:45 12:00 Valto C2 - IJsselvogels C2
12:30 13:30 Maassluis C3 - IJsselvogels C3 Bakker,Groenewegen,Rijkaart van Cappellen
09:30 10:00 IJsselvogels D1 - KOAG D1
09:30 10:15 Korbis D2 - IJsselvogels D2 Kalmeijer,Vink,van Zundert
08:30 09:00 IJsselvogels D3 - Nikantes D1
09:00 10:00 Vitesse E3 - IJsselvogels E1 van der Ham,Glissenaar
08:30 09:00 IJsselvogels E3 - Vriendenschaar E2
09:15 10:00 Nieuwerkerk E3 - IJsselvogels E2 Channah Verboom de Jong,van Kerkhof
09:30 10:00 IJsselvogels E4 - Olympia E5
10:00 11:00 KCR F1 - IJsselvogels F1
09:30 10:30 Excelsior F2 - IJsselvogels F2
woensdag 06-september
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Twist MW1
18:00 19:30 OZC A1 - IJsselvogels A1 Henk den Breejen van der Vliet,Zelsmann,Stormbroek
zaterdag 09-september
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Roda 1 Patrick Fuchs, P
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Roda 2 M. Bommelé
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - ADO 2 Ronald de Ronde
12:00 14:00 Triade 2 - IJsselvogels 4
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - DES 6
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Vitesse A2 W. Olivier
10:00 11:00 IJsselvogels A2 - Movado A1
11:30 12:30 Reeuwijk A2 - IJsselvogels A3
10:15 11:15 Albatros B1 - IJsselvogels B1 Oskam,van den Berg,op 't Land
12:00 12:30 IJsselvogels C1 - Valto C1
10:00 10:30 IJsselvogels C2 - Avanti C2
11:00 11:30 IJsselvogels C3 - Gemini C1
10:15 11:15 KCR D1 - IJsselvogels D1 van Hees,Lipschart,Rijkaart van Cappellen
09:30 10:00 IJsselvogels D2 - Nieuwerkerk D3
10:40 11:25 Korbis D3 - IJsselvogels D3 Veltenaar,de Koning,Capelle
11:00 11:30 IJsselvogels E1 - KOAG E1
12:15 13:00 KCC / SO natural E2 - IJsselvogels E3 Vonk,Senden
09:00 09:30 IJsselvogels E2 - KOAG E3
08:15 09:00 Nieuwerkerk E6 - IJsselvogels E4 Ellenoor vd Knaap Kranenburg,van der Hoog
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - Korbis F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - VEO F2
dinsdag 12-september
19:45 20:30 Korbis MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 16-september
13:15 15:30 Tjoba 1 - IJsselvogels 1 M.S. de Groot
11:45 14:00 Tjoba 2 - IJsselvogels 2 J. Dijke
10:15 12:30 Tjoba 3 - IJsselvogels 3 L. Cannoo
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - Oranje Wit 5 Geert Habben Jansen
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - KCC / SO natural 9
13:00 14:00 IJsselvogels A1 - ONDO A1 R.S. Mahadewsing
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - Kinderdijk A2
10:15 11:00 IJsselvogels A3 - Vriendenschaar A2
08:45 09:30 Vriendenschaar B1 - IJsselvogels B1 Modderkolk,de Jonge,Dijkstra
11:00 11:30 IJsselvogels C1 - Vriendenschaar C1
08:30 09:30 VEO C2 - IJsselvogels C2
11:00 12:00 Eureka C1 - IJsselvogels C3 Bongers,Jongsma,Bakker
09:30 10:00 IJsselvogels D1 - Merwede / Multiplaat D1
09:00 10:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels D2 Stolk,Muilwijk,Elderhorst
09:00 10:00 KCR D4 - IJsselvogels D3 van Krimpen,de Bruijn,Uitbeijerse
09:00 09:30 IJsselvogels E1 - Olympia E1
10:00 10:30 IJsselvogels E3 - Korbis E2
08:40 09:25 Gemini E1 - IJsselvogels E2 Schuurman,van Grieken
10:00 11:00 OZC E3 - IJsselvogels E4 van der Hoog,Verdoold
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - Reeuwijk F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - Nieuwerkerk F4
donderdag 21-september
19:00 20:15 Korbatjo MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 23-september
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Futura 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Futura 2
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - KOAG 3
13:00 14:30 KCR 5 - IJsselvogels 4
12:30 13:30 KCC / SO natural 9 - IJsselvogels 5
11:15 12:00 IJsselvogels G1 - Tempo G2
11:45 12:30 Velocitas G2 - IJsselvogels G1
11:00 12:15 Nieuwerkerk A2 - IJsselvogels A1 Prins,op 't Land,Zelsmann
11:00 12:30 KOAG A1 - IJsselvogels A2
13:15 14:15 Vriendenschaar A2 - IJsselvogels A3
10:00 10:30 IJsselvogels B1 - Vriendenschaar B1
10:45 11:30 Vriendenschaar C1 - IJsselvogels C1
12:15 12:45 IJsselvogels C2 - Fortuna / Delta Logistiek
11:15 11:45 IJsselvogels C3 - Eureka C1
09:00 10:00 Merwede / Multiplaat D1 - IJsselvogels D1 van Grieken,de Zwart,Blom
10:00 10:30 IJsselvogels D2 - Fortuna / Delta Logistiek
09:00 09:30 IJsselvogels D3 - KCR D4
08:00 09:00 Olympia E1 - IJsselvogels E1 van de Velde,van der Ham
08:45 09:30 Korbis E2 - IJsselvogels E3 de Jong,Vink
10:00 10:30 IJsselvogels E2 - Gemini E1
09:00 09:30 IJsselvogels E4 - OZC E3
08:45 09:30 Reeuwijk F1 - IJsselvogels F1
08:15 09:00 Nieuwerkerk F4 - IJsselvogels F2 Anne Kalkman
woensdag 27-september
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Korbatjo MW1
zaterdag 30-september
14:30 16:00 Vitesse 1 - IJsselvogels 1
12:50 14:20 Vitesse 2 - IJsselvogels 2
13:00 15:30 TOP 3 - IJsselvogels 3
12:45 14:30 Vriendenschaar 5 - IJsselvogels 4
14:45 15:30 IJsselvogels 5 - KCR 6
13:00 14:00 IJsselvogels A1 - Velocitas A1
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - Twist A1
09:50 10:50 Gemini A2 - IJsselvogels A3
09:15 10:00 Nieuwerkerk B1 - IJsselvogels B1 Modderkolk,van Nieuwkoop,Scheppink
11:00 11:30 IJsselvogels C1 - Nieuwerkerk C1
10:00 10:30 IJsselvogels C3 - Maassluis C3
11:30 12:30 KOAG D1 - IJsselvogels D1 Rijkaart van Cappellen,van Blitterswijk,van der Hoog
09:00 09:30 IJsselvogels D2 - Korbis D2
09:30 10:45 Nikantes D1 - IJsselvogels D3 Heuvelman,van Loon,van Haaften
10:00 10:30 IJsselvogels E1 - Vitesse E3
08:45 09:30 Vriendenschaar E2 - IJsselvogels E3 Vink,Vonk
09:00 09:30 IJsselvogels E2 - Nieuwerkerk E3
08:00 09:00 Olympia E5 - IJsselvogels E4 Kranenburg,Verdoold
10:00 10:30 IJsselvogels F1 - KCR F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - Excelsior F2
dinsdag 03-oktober
19:00 20:00 Twist MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 07-oktober
13:30 16:00 ONDO 1 - IJsselvogels 1
11:45 14:15 ONDO 2 - IJsselvogels 2
13:30 15:00 RWA 4 - IJsselvogels 3
12:00 13:00 IJsselvogels 4 - Nexus 2
12:45 14:00 DES 6 - IJsselvogels 5
10:45 12:00 KCC / SO natural A2 - IJsselvogels A1 van der Vliet,Reichard,Stormbroek
11:15 12:30 Korbis A1 - IJsselvogels A2
10:45 11:30 IJsselvogels A3 - Reeuwijk A2
09:30 10:00 IJsselvogels B1 - Albatros B1
09:45 11:00 Valto C1 - IJsselvogels C1
11:00 11:30 IJsselvogels C2 - Weidevogels C1
10:45 11:30 Gemini C1 - IJsselvogels C3 de Baat,Jongsma,Groenewegen
10:00 10:30 IJsselvogels D1 - KCR D1
10:15 11:00 Nieuwerkerk D3 - IJsselvogels D2 Verboom,van Nieuwkoop,Bergsma
09:00 09:30 IJsselvogels D3 - Korbis D3
09:00 10:00 KOAG E1 - IJsselvogels E1 Uitbeijerse,van der Ham
10:00 10:30 IJsselvogels E3 - KCC / SO natural E2
09:00 10:00 KOAG E3 - IJsselvogels E2 Veltenaar,de Jong
09:00 09:30 IJsselvogels E4 - Nieuwerkerk E6
08:45 09:30 Korbis F1 - IJsselvogels F1
09:00 10:00 VEO F2 - IJsselvogels F2 Niels Reitsema, N.
woensdag 11-oktober
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Korbis MW1
zaterdag 14-oktober
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Twist 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Twist 2
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - WION 3
11:00 12:30 RWA 5 - IJsselvogels 4
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Maassluis A1
10:00 11:00 IJsselvogels A2 - KCR A2
11:00 12:00 DES C1 - IJsselvogels C2