Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

Als je niet kunt dan afmelden uiterlijk voor woensdag 18:00 uur voorafgaande aan de zaterdag, maar liefst natuurlijk zo vroeg mogelijk!!

– Wedstrijdsecretariaat Senioren/ Junioren:  René Boere, tel. 06-51088008 / e-mail: reneboere58@gmail.com

– Wedstrijdsecretariaat jeugd (B-F): wedstrijdsecretariaat-jeugd@ijsselvogels.nl
– Wedstrijdsecretariaat B/C-teams:     Elly Klijn, tel. 374108
– Wedstrijdsecretariaat D/E/F: Anne Slob 374040

partnersuche stuttgart kostenlos Wijziging D+E+F teams:

In de periode donderdag 2 maart tot en met zaterdag 11 maart afmelden bij Wim Slingerland (0182-375756)

 

Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
dating seiten kostenlos zaterdag 24-februari
kostenlose partner vermittlung 17:35 18:50 Phoenix A2 - IJsselvogels A3 van Eijk, Kreft, Reijm
online dating kostenlos test zaterdag 03-maart
18:30 19:30 Nieuwerkerk 11 - IJsselvogels 5 Jelmer Baljeu
11:05 12:20 Reflex A1 - IJsselvogels A3 van Hees, Rijkaart van Cappellen, Stormbroek
woensdag 07-maart
17:15 18:00 Vriendenschaar F1 - IJsselvogels F1 de Boer, Heuvelman
zaterdag 10-maart
18:45 20:30 ALO 1 - IJsselvogels 1
16:00 18:30 Fortis 2 - IJsselvogels 2
15:45 17:30 Velocitas 2 - IJsselvogels 3
16:15 17:15 IJsselvogels 4 - Vitesse 4 Marijn van der Hoog
11:45 13:00 KCR 8 - IJsselvogels 5
13:30 14:30 IJsselvogels A1 - RWA A1
14:50 15:50 IJsselvogels A2 - Avanti A2 Ruud Kranendonk
15:00 16:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels B1 van den Berg, Modderkolk, van Nieuwkoop
11:00 12:00 KCR C2 - IJsselvogels C2 Kranenburg, Vink, van der Wal
09:45 10:30 Vriendenschaar C3 - IJsselvogels C3 Bongers, Jongsma, van Voorst
12:50 13:20 IJsselvogels D1 - RWA D1 Bas de Bruin
11:40 12:10 IJsselvogels D2 - Korbis D2 Wietze Meijer
10:30 11:00 IJsselvogels D3 - KOAG D3 Boas van Voorst
08:30 09:00 IJsselvogels E1 - De Meervogels E1 Lars Molenaar
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - Fortuna / Delta Logistiek Jeffrey Berlijn
08:40 09:55 ONDO E5 - IJsselvogels E2 de Jong, Schuurman
10:00 11:00 Weidevogels E4 - IJsselvogels E4 van der Hoog, Verdoold
08:30 09:00 IJsselvogels F1 - Vriendenschaar F1 Carlo Wierks
09:30 10:00 IJsselvogels F2 - Phoenix F1 Rens de Bode
11:00 12:00 HKV / Ons Eibernest F1 - IJsselvogels F3