Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

Indelingen veldcompetitie najaar

5 juli 2015

Reacties:

0
 juli 5, 2015
 0
Categorie: Competitie, CTZ Nieuws

Hieronder staat de poule-indeling voor de veldcompetitie in het najaar van 2015. Voor het 1e-4e en A1 en A2 loopt deze competitie ná de zaalcompetitie door. De competitie begint op 29 augustus, in de weken ervoor zijn er al oefenwedstrijden.

1E
1. Albatros 1 (Zwijndrecht)
2. DVS ’69 1 (Hendrik Ido Ambacht)
3. Fiks 1 (Oegstgeest)
4. Fortis 1 (Oost-Souburg)
5. IJsselvogels 1 (Moordrecht)
6. Korbatjo 1 (Oud Beijerland)
7. ONDO (G) 1 (‘s-Gravenzande)
8. WION 1 (Rotterdam)

R2M
1. Albatros 2 (Zwijndrecht)
2. IJsselvogels 2 (Moordrecht)
3. KCC/Delta Logistiek 5 (Capelle a/d IJssel)
4. KCR 3 (Ridderkerk)
5. Nieuwerkerk 4 (Nieuwerkerk ad IJssel)
6. Oranje Wit (D) 3 (Dordrecht)
7. Vitesse (Ba) 3 (Barendrecht)
8. Vriendenschaar (B) 2 (Bodegraven)

R2O
1. Albatros 3 (Zwijndrecht)
2. Fortis 2 (Oost-Souburg)
3. IJsselvogels 3 (Moordrecht)
4. ONDO (M) 2 (Middelburg)
5. Oranje Wit (D) 4 (Dordrecht)
6. Swift (M) 3 (Middelburg)
7. Tjoba 2 (‘s-Heer Hendriks Kinderen)
8. WION 3 (Rotterdam)

R4Q
1. IJsselvogels 4 (Moordrecht)
2. KCC/Delta Logistiek 6 (Capelle a/d IJssel)
3. Kinderdijk 3 (Alblasserdam)
4. KOAG 4 (Krimpen ad IJssel)
5. Nikantes 3 (Hoogvliet Rotterdam)
6. Olympia (S) 3 (Spijkenisse)
7. PKC/SWKGroep 6 (Papendrecht)
8. Twist 3 (Vlaardingen)

R6E
1. HKC (Ha) 6 (Hardinxveld Giessendam)
2. IJsselvogels 5 (Moordrecht)
3. RWA 7 (Poortugaal)
4. SKV 2 (Sleeuwijk)
5. ’t Capproen 3 (Hellevoetsluis)
6. Thor (R) 3 (Rotterdam)
7. Vitesse (Ba) 6 (Barendrecht)

G4
1. Dijkvogels G2 (Maasdijk)
2. IJsselvogels G1 (Moordrecht)
3. Merwede/GKV G2 (Sliedrecht)
4. Tempo G2 (Alphen ad Rijn)
5. WION G2 (Rotterdam)

A1G
1. Albatros A1 (Zwijndrecht)
2. IJsselvogels A1 (Moordrecht)
3. KCC/Delta Logistiek A2 (Capelle a/d IJssel)
4. Kinderdijk A1 (Alblasserdam)
5. Nieuwerkerk A2 (Nieuwerkerk ad IJssel)
6. NIO A1 (Rotterdam)
7. Oranje Wit (D) A2 (Dordrecht)
8. Vitesse (Ba) A2 (Barendrecht)

A2J
1. Avanti (P) A2 (Pijnacker)
2. DES (D) A2 (Delft)
3. Dijkvogels A1 (Maasdijk)
4. IJsselvogels A2 (Moordrecht)
5. KOAG A1 (Krimpen ad IJssel)
6. Korbis A1 (Waddinxveen)
7. ODO A2 (Maasland)
8. Reeuwijk A1 (Reeuwijk)

A5B
1. Albatros A5 (Zwijndrecht)
2. IJsselvogels A3 (Moordrecht)
3. Oranje Wit (D) A4 (Dordrecht)
4. PKC/SWKGroep A6 (Papendrecht)
5. RWA A3 (Poortugaal)
6. VIOS (W) A1 (Willemstad Nb)
7. Vriendenschaar (H) A4 (Hardinxveld Giessendam)
B2K
1. IJsselvogels B1 (Moordrecht)
2. Kinderdijk B1 (Alblasserdam)
3. KOAG B1 (Krimpen ad IJssel)
4. Nieuwerkerk B2 (Nieuwerkerk ad IJssel)

B4D
1. DeetosSnel B4 (Dordrecht)
2. IJsselvogels B2 (Moordrecht)
3. Korbis B2 (Waddinxveen)
4. Sperwers B1 (Rotterdam)
5. Sporting Delta B4 (Dordrecht)
6. Terda B1 (Breda)
7. WION B1 (Rotterdam)

B5C
1. IJsselvogels B3 (Moordrecht)
2. Kinderdijk B3 (Alblasserdam)
3. Merwede B4 (Sliedrecht)
4. NIO B1 (Rotterdam)
5. Oranje Wit (D) B4 (Dordrecht)
6. Reeuwijk B2 (Reeuwijk)
7. ’t Capproen B2 (Hellevoetsluis)

C1K
1. IJsselvogels C1 (Moordrecht)
2. KCR C2 (Ridderkerk)
3. KOAG C1 (Krimpen ad IJssel)
4. Nieuwerkerk C1 (Nieuwerkerk ad IJssel)

C5A
1. Gemini C1 (Gouda)
2. GKV/Enomics C3 (Gorinchem)
3. IJsselvogels C2 (Moordrecht)
4. Merwede C5 (Sliedrecht)
5. ’t Capproen C2 (Hellevoetsluis)
6. Vlaardingen C2 (Vlaardingen)

D1A
1. IJsselvogels D1 (Moordrecht)
2. KCC/Delta Logistiek D2 (Capelle a/d IJssel)
3. Korbis D1 (Waddinxveen)
4. Maassluis D2 (Maassluis)
5. NIO D1 (Rotterdam)
6. Olympia (S) D1 (Spijkenisse)
7. Vriendenschaar (B) D1 (Bodegraven)

D1B
1. IJsselvogels D2 (Moordrecht)
2. KCR D1 (Ridderkerk)
3. Olympia (S) D2 (Spijkenisse)
4. OZC D1 (Rotterdam)
5. RWA D1 (Poortugaal)
6. Vitesse (Ba) D2 (Barendrecht)

D2A
1. Eureka D1 (Rotterdam)
2. IJsselvogels D3 (Moordrecht)
3. KCC/Delta Logistiek D3 (Capelle a/d IJssel)
4. KOAG D2 (Krimpen ad IJssel)
5. Maassluis D3 (Maassluis)
6. Nieuwerkerk D2 (Nieuwerkerk ad IJssel)
7. Vriendenschaar (B) D2 (Bodegraven)

E1A
1. IJsselvogels E1 (Moordrecht)
2. KOAG E1 (Krimpen ad IJssel)
3. Maassluis E1 (Maassluis)
4. Nieuwerkerk E1 (Nieuwerkerk ad IJssel)

E1B
1. IJsselvogels E2 (Moordrecht)
2. KCR E1 (Ridderkerk)
3. KOAG E2 (Krimpen ad IJssel)
4. Maassluis E2 (Maassluis)
5. OZC E1 (Rotterdam)
6. Vitesse (Ba) E1 (Barendrecht)

E2A
1. IJsselvogels E3 (Moordrecht)
2. KCC/Delta Logistiek E1 (Capelle a/d IJssel)
3. Nieuwerkerk E3 (Nieuwerkerk ad IJssel)
4. Ten Donck E1 (Ridderkerk)
5. Vriendenschaar (B) E1 (Bodegraven)
6. WION E1 (Rotterdam)

E3C
1. IJsselvogels E4 (Moordrecht)
2. Nieuwerkerk E6 (Nieuwerkerk ad IJssel)
3. Vlaardingen E2 (Vlaardingen)
4. Vriendenschaar (B) E5 (Bodegraven)

E3D
1. IJsselvogels E5 (Moordrecht)
2. KOAG E5 (Krimpen ad IJssel)
3. Korbis E4 (Waddinxveen)
4. Nieuwerkerk E8 (Nieuwerkerk ad IJssel)
5. Vriendenschaar (B) E6 (Bodegraven)

F2A
1. IJsselvogels F1 (Moordrecht)
2. KOAG F1 (Krimpen ad IJssel)
3. Korbis F1 (Waddinxveen)
4. Nieuwerkerk F2 (Nieuwerkerk ad IJssel)
5. NIO F2 (Rotterdam)
6. Olympia (S) F1 (Spijkenisse)
7. WION F2 (Rotterdam)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

4 + achttien =