Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

25 mei 2016

Reacties:

0
 mei 25, 2016
 0
Categorie: CTZ Nieuws

Nu de competitie voor alle teams bijna is afgelopen, gaan we vooruit kijken naar de teams waarmee wij het komend seizoen gaan starten. We zullen in de nieuwe leeftijdscategorieën gaan trainen onder leiding van de trainers voor het komende seizoen. In deze trainingen worden de teams samengesteld, waarbij ook gesproken wordt/is met nieuwe/oude trainers/coaches, ouders, etc.

We realiseren ons dat dit altijd tot positieve verrassingen en kleine teleurstellingen leidt. Weet dan dat dit niet een klusje is dat even tussendoor wordt gedaan, maar hierin zit al maanden werk om het aantal jongens/meisjes goed te krijgen, het niveau op elkaar aan te laten sluiten en alle opzeggingen, verzoekjes en wensen te behandelen.

We willen voor 18 juni de teams voor het nieuwe korfbalseizoen compleet hebben, daarom worden de selectietrainingen gehouden in de weken van 30 mei en 11 juni. (De week van 6 juni wordt gevuld met andere activiteiten (zoals de Schietcompetitie); kijk op de rest van de website voor meer informatie hierover).

Kan je niet aanwezig zijn op de trainingen, geef dat dan even door aan de CTZ met vermelding van reden. Als je niet kan trainen in verband met een blessure, dan zou het wel fijn zijn als je komt kijken.

 

masturbarsi allunga il pene Succes tijdens alle selectietrainingen!

 

CTZ

 

метода джелк Wie wordt er op welke dagen verwacht voor de trainingen?

gemiddelde penislengte A-selectie (A1 en A2):

cách làm dương vât to hơn Heren foto di pene grosso Dames (*)
Daan de Looff Aniek Stormbroek
Dave van de Berg Anouk de Jong
Jeffrey Berlijn Dyonne de Wilde
Jelle Stormbroek Esmee Groeneveld
Jesse op ’t Land Janneke ten Hove
Noël op ’t Land Karlijn Prins
Sam Meijer Laura van Nieuwkoop
Wietze Meijer Louanne de Jong
Merel Zelsmann
Myrthe Belder
Noortje van Veen

(*)           Bij de dames van de A-selectie zullen 2 dames afvallen, die in de A3 gaan spelen.

 

Trainingstijden:

dinsdag 31 mei 20:00-21.00 uur
donderdag 2 juni 20:00-21:00 uur
dinsdag 14 juni 20:00-21:00 uur

 A3:

Heren Dames
Boas van Voorst afvalster A1/A2
Frank de Zwart afvalster A1/A2
Joris Verboom Anna Verstoep
Mick van der Weijde Lisa van der Vliet
Marije Oskam
Thirza van Haaren

Voor A3 zijn er geen selectietrainingen. 

 

B-jeugd (B1, B2 en B3):

Heren Dames
Casper van den Boomgaard
Douwe Klompmaker
Amber Vink
Edo van Voorst Angela Admiraal
Edwin Reijm Angela van Hees
Jelle Reichard
Lars Molenaar
Annelie Radder
Luc Belder Danita van der Wal
Patrick van Nieuwkoop Kim de Rivecourt
Remmert de Jonge Lisa Zekveld
Remon Stormbroek Loisanne op ’t Land
Rens de Bode Lotte Rijkaart van Cappellen
Sam Klijn Michelle van der Wal
Stan Kreft Roos van der Vliet
Stefan van Nieuwkoop Sanne van Eijk
Thomas Stormbroek Sylvia Hornstra
Tom Stormbroek Thirza Oskam

 

Trainingstijden:

dinsdag 31 Mei 19:00-20:00 uur
donderdag 2 juni 19:00-20:00 uur
dinsdag 14 juni 19:00-20:00 uur
donderdag 16 juni 19:00-20:00 uur
C-jeugd (C1, C2 en C3):

Heren Dames
Cars Lansink Anna Huijsmans
Corne Kool Anna Wesdorp
Dano Scheppink Annelies Modderkolk
David Modderkolk Cecile Slingerland
Duncan Buis Evi Dijkstra
Jens de Bruijn Iris Bergsma
Joran van de Velde Kirsten Kaan
Kris  van den Berg Lieneke ten Hove
Marijn van den Boomgaard Marije Clavaux
Nils Rijkaart van Cappellen Rosa Rijkaart
Sander van der Wal Rosanne Bakker
Sijmen de Jonge Thirza de Baat
Tim Plooster Yana van Grieken

Trainingstijden:

dinsdag 31 mei 18:00-19:00 uur
donderdag 2 juni 18:00-19:00 uur

dinsdag 14 juni 18:00-19:00 uur
donderdag 16 juni 18:00-19:00 uur

 

D-jeugd (D1, D2 en D3):

Heren Dames
Benjamin Slingerland Amber Bakker
Finn Rijkaart van Cappellen Anne Leyen Heeneman
Isa Kranenburg Dominique van Hees
Jesse Vink Jesca van Grieken
Justin Stolk Lienke Capelle
Olivier Lipschart Lisa Vink
Sem van Haaften Nina Bongers
Stijn van der Hoog Quinty Kalmeijer
Storm Groenewegen Rianne van Grieken
Thomas van Nieuwkoop Rosa de Zwart
Tim Senden Simone van Blitterswijk
Wesley Starreveld Suus Jongsma
Willem ten Hove

 

Trainingstijden:

maandag 30 mei 19:00-20:00 uur
woensdag 1 juni 19:00-20:00 uur

maandag 13 juni 19:00-20:00 uur
woensdag 15 juni 19:00-20:00 uur

 

E-jeugd (E1, E2 en E3):

Heren Dames
David de Jonge Eline Elderhorst
Isha de Koning Esther Oskam
Levi Bergsma Flo Heuvelman
Mink van Zundert Lieke Muilwijk
Tiddo de Jonge Lotte Verboom
Ties de Bruijn Lucie Uitbeijerse
Timo van der Ham Sahra Altan

 

Trainingstijden:

woensdag 1 juni 18:00-19:00 uur
vrijdag 3 juni 18:00-19:00 uur (vervalt vanwege Nacht van IJsselvogels)
woensdag 15 juni 18:00-19:00 uur
vrijdag 17 juni 18:00-19:00 uur

De nieuwe E1, E2, E3 en F1 spelen op 25 juni het jeugdtoernooi bij Vriendenschaar Hardinxveld!

F1:

Heren Dames
Jayden Vonk Luna Glissenaar
Sven Blom Lara van Kerkhof
Lieke Senden

 F1 heeft geen selectietrainingen, maar trainen op 17 en 24 juni (17:15-18:00) nog wel onder leiding van Wim! Ook alle nieuwe F-leden zijn welkom!

De nieuwe E1, E2, E3 en F1 spelen op 25 juni het jeugdtoernooi bij Vriendenschaar Hardinxveld!

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

3 + 11 =