Nu de competitie voor alle teams bijna is afgelopen, gaan we vooruit kijken naar de teams waarmee wij het komend seizoen gaan starten. We zullen in de nieuwe leeftijdscategorieën gaan trainen onder leiding van de trainers voor het komende seizoen. In deze trainingen worden de teams samengesteld, waarbij ook gesproken wordt/is met nieuwe/oude trainers/coaches, ouders, etc.
We realiseren ons dat dit altijd tot positieve verrassingen en kleine teleurstellingen leidt. Weet dan dat dit niet een klusje is dat even tussendoor wordt gedaan, maar hierin zit al maanden werk om het aantal jongens/meisjes goed te krijgen, het niveau op elkaar aan te laten sluiten en alle opzeggingen, verzoekjes en wensen te behandelen.
We willen voor 18 juni de teams voor het nieuwe korfbalseizoen compleet hebben, daarom worden de selectietrainingen gehouden in de weken van 30 mei en 11 juni. (De week van 6 juni wordt gevuld met andere activiteiten (zoals de Schietcompetitie); kijk op de rest van de website voor meer informatie hierover).
Kan je niet aanwezig zijn op de trainingen, geef dat dan even door aan de CTZ met vermelding van reden. Als je niet kan trainen in verband met een blessure, dan zou het wel fijn zijn als je komt kijken.
Succes tijdens alle selectietrainingen!
CTZ
Wie wordt er op welke dagen verwacht voor de trainingen?
A-selectie (A1 en A2):
Heren | Dames (*) |
Daan de Looff | Aniek Stormbroek |
Dave van de Berg | Anouk de Jong |
Jeffrey Berlijn | Dyonne de Wilde |
Jelle Stormbroek | Esmee Groeneveld |
Jesse op ’t Land | Janneke ten Hove |
Noël op ’t Land | Karlijn Prins |
Sam Meijer | Laura van Nieuwkoop |
Wietze Meijer | Louanne de Jong |
Merel Zelsmann | |
Myrthe Belder | |
Noortje van Veen |
(*) Bij de dames van de A-selectie zullen 2 dames afvallen, die in de A3 gaan spelen.
Trainingstijden:
dinsdag 31 mei 20:00-21.00 uur
donderdag 2 juni 20:00-21:00 uur
dinsdag 14 juni 20:00-21:00 uur
A3:
Heren | Dames |
Boas van Voorst | afvalster A1/A2 |
Frank de Zwart | afvalster A1/A2 |
Joris Verboom | Anna Verstoep |
Mick van der Weijde | Lisa van der Vliet |
Marije Oskam |
Thirza van Haaren |
Voor A3 zijn er geen selectietrainingen.
B-jeugd (B1, B2 en B3):
Heren | Dames |
Casper van den Boomgaard Douwe Klompmaker |
Amber Vink |
Edo van Voorst | Angela Admiraal |
Edwin Reijm | Angela van Hees |
Jelle Reichard Lars Molenaar |
Annelie Radder |
Luc Belder | Danita van der Wal |
Patrick van Nieuwkoop | Kim de Rivecourt |
Remmert de Jonge | Lisa Zekveld |
Remon Stormbroek | Loisanne op ’t Land |
Rens de Bode | Lotte Rijkaart van Cappellen |
Sam Klijn | Michelle van der Wal |
Stan Kreft | Roos van der Vliet |
Stefan van Nieuwkoop | Sanne van Eijk |
Thomas Stormbroek | Sylvia Hornstra |
Tom Stormbroek | Thirza Oskam |
Trainingstijden:
dinsdag 31 Mei 19:00-20:00 uur
donderdag 2 juni 19:00-20:00 uur
dinsdag 14 juni 19:00-20:00 uur
donderdag 16 juni 19:00-20:00 uur
C-jeugd (C1, C2 en C3):
Heren | Dames |
Cars Lansink | Anna Huijsmans |
Corne Kool | Anna Wesdorp |
Dano Scheppink | Annelies Modderkolk |
David Modderkolk | Cecile Slingerland |
Duncan Buis | Evi Dijkstra |
Jens de Bruijn | Iris Bergsma |
Joran van de Velde | Kirsten Kaan |
Kris van den Berg | Lieneke ten Hove |
Marijn van den Boomgaard | Marije Clavaux |
Nils Rijkaart van Cappellen | Rosa Rijkaart |
Sander van der Wal | Rosanne Bakker |
Sijmen de Jonge | Thirza de Baat |
Tim Plooster | Yana van Grieken |
Trainingstijden:
dinsdag 31 mei 18:00-19:00 uur
donderdag 2 juni 18:00-19:00 uur
dinsdag 14 juni 18:00-19:00 uur
donderdag 16 juni 18:00-19:00 uur
D-jeugd (D1, D2 en D3):
Heren | Dames |
Benjamin Slingerland | Amber Bakker |
Finn Rijkaart van Cappellen | Anne Leyen Heeneman |
Isa Kranenburg | Dominique van Hees |
Jesse Vink | Jesca van Grieken |
Justin Stolk | Lienke Capelle |
Olivier Lipschart | Lisa Vink |
Sem van Haaften | Nina Bongers |
Stijn van der Hoog | Quinty Kalmeijer |
Storm Groenewegen | Rianne van Grieken |
Thomas van Nieuwkoop | Rosa de Zwart |
Tim Senden | Simone van Blitterswijk |
Wesley Starreveld | Suus Jongsma |
Willem ten Hove |
Trainingstijden:
maandag 30 mei 19:00-20:00 uur
woensdag 1 juni 19:00-20:00 uur
maandag 13 juni 19:00-20:00 uur
woensdag 15 juni 19:00-20:00 uur
E-jeugd (E1, E2 en E3):
Heren | Dames |
David de Jonge | Eline Elderhorst |
Isha de Koning | Esther Oskam |
Levi Bergsma | Flo Heuvelman |
Mink van Zundert | Lieke Muilwijk |
Tiddo de Jonge | Lotte Verboom |
Ties de Bruijn | Lucie Uitbeijerse |
Timo van der Ham | Sahra Altan |
Trainingstijden:
woensdag 1 juni 18:00-19:00 uur
vrijdag 3 juni 18:00-19:00 uur (vervalt vanwege Nacht van IJsselvogels)
woensdag 15 juni 18:00-19:00 uur
vrijdag 17 juni 18:00-19:00 uur
De nieuwe E1, E2, E3 en F1 spelen op 25 juni het jeugdtoernooi bij Vriendenschaar Hardinxveld!
F1:
Heren | Dames |
Jayden Vonk | Luna Glissenaar |
Sven Blom | Lara van Kerkhof |
Lieke Senden | |
F1 heeft geen selectietrainingen, maar trainen op 17 en 24 juni (17:15-18:00) nog wel onder leiding van Wim! Ook alle nieuwe F-leden zijn welkom!
De nieuwe E1, E2, E3 en F1 spelen op 25 juni het jeugdtoernooi bij Vriendenschaar Hardinxveld!