Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels


Dames:Heren:Coach(es)
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 01-februari
15:30 16:30 IJsselvogels 1 - Oranje Nassau 1 M. Bommelé
16:40 17:40 IJsselvogels 3 - Swift 2 Roeland Scholten
14:20 15:20 IJsselvogels 2 - Albatros 3 Stijn Augustinus
17:50 18:50 IJsselvogels 4 - HKC 4 Marijn van der Hoog
11:30 12:30 Vitesse G2 - IJsselvogels G1
13:30 14:30 IJsselvogels G1 - Velocitas G2
13:10 14:10 IJsselvogels A1 - Oranje Wit A2 Kees van Pelt
12:00 13:00 IJsselvogels A2 - Die Haghe A3 Boas van Voorst
11:30 12:00 IJsselvogels B1 - OZC B1 J. Kosse Wim Slingerland
10:30 11:00 IJsselvogels B2 - Vriendenschaar B2 Ruud Kranendonk
09:00 10:00 Albatros C1 - IJsselvogels C1 Eric van Dijk Blom, Heuvelman, de Zwart
15:30 16:15 Korbis C2 - IJsselvogels C2 Altan, Verboom, van Zundert
15:20 16:35 Valto C5 - IJsselvogels C3 de Bruijn, van Haaften, Rook
14:00 15:00 DES D1 - IJsselvogels D1 Glissenaar, Kempers, van Kerkhof
09:30 10:00 IJsselvogels D2 - WION D1 Marijn van der Hoog
09:00 10:00 Reflex D1 - IJsselvogels D3 Inyiekwe, van der Sluis
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Fortuna / Delta Logistiek Leon Bleijenberg
08:30 09:00 IJsselvogels E5 - NIO E3 Karlijn Prins
09:00 10:00 Meervogels / Física E2 - IJsselvogels E1 Baas, Meijer
10:00 11:15 Valto E5 - IJsselvogels E3 dos Santos, Vogel
07:45 09:00 ONDO E5 - IJsselvogels E4 van Empel, Rijlaarsdam
08:30 09:00 IJsselvogels F1 - Fortuna / Delta Logistiek Lisa van der Vliet
donderdag 06-februari
onbekend 18:00 Nieuwerkerk D2 - IJsselvogels D1 Nars Schram Blom, van der Ham, Uitbeijerse
zaterdag 08-februari
14:00 15:50 Badhoevedorp 1 - IJsselvogels 1 D. Dallinga
13:40 16:10 Tjoba 2 - IJsselvogels 3 M.P. Pekaar
11:15 12:30 WION 3 - IJsselvogels 2 A. Pannen
16:25 18:40 Triade 2 - IJsselvogels 4
14:30 15:15 IJsselvogels 5 - Meervogels / Física 6 Matthijs Alderliesten
08:45 10:00 KCC A2 - IJsselvogels A1 J. Pols van den Berg, Dijkstra, op 't Land
14:40 16:10 DES A2 - IJsselvogels A2 van Nieuwkoop, Radder, Rijkaart van Cappellen
12:05 13:05 Dijkvogels B1 - IJsselvogels B1 Bergsma, van den Boomgaard, Kranenburg
12:30 13:00 IJsselvogels B2 - KOAG B2 Boas van Voorst
13:40 14:10 IJsselvogels C1 - Vitesse C1 E. van Dam Wim Slingerland
11:30 12:00 IJsselvogels D1 - Korbis D1 Erwin Kruiswijk
10:30 11:00 IJsselvogels D2 - Vitesse D3 Ruud Kranendonk
09:30 10:00 IJsselvogels D3 - De Voltreffers D1 Melvin Kool
08:00 09:00 Nikantes E1 - IJsselvogels E5 Lipschart
08:30 09:00 IJsselvogels E1 - Nieuwerkerk E2 Wim Slingerland
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - RWA E3 Wim Slingerland
07:55 09:10 Achilles F1 - IJsselvogels F1 Achilles A3 Hofman, Roelevink
08:00 09:00 Kinderdijk F3 - IJsselvogels F3 van der Hoog, Tolhoek
zaterdag 15-februari
12:25 14:10 Dubbel Zes / Futura 2 - IJsselvogels 3 J. van Velzen
12:30 14:00 DES 3 - IJsselvogels 2 Burg, J
16:10 18:10 Good Luck 2 - IJsselvogels 4
14:30 15:15 IJsselvogels 5 - Valto 7 Marijn van der Hoog
13:55 15:10 Reeuwijk A1 - IJsselvogels A1 F. Montanje Belder, Klijn, Modderkolk
17:35 18:35 Kinderdijk B1 - IJsselvogels B1 Plooster, Senden, van de Velde
13:40 14:10 IJsselvogels C1 - Nieuwerkerk C1 G. de Rooij Marijn van der Hoog
12:30 13:00 IJsselvogels C2 - OVVO C2 Ruud Kranendonk
11:30 12:00 IJsselvogels C3 - Meervogels / Física C2 Tom Dukker
12:15 13:00 Gemini D2 - IJsselvogels D3 van Eyk, Inyiekwe
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Nieuwerkerk E5 Wim Slingerland
09:45 10:30 Nieuwerkerk E9 - IJsselvogels E5 Eline Bakkenes Tolhoek, Verstoep
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - Excelsior E1 Wim Slingerland
07:55 09:10 Achilles E2 - IJsselvogels E3 Achilles A1 van den Broek, Verburg
10:30 11:00 IJsselvogels E4 - Avanti / Post Makelaardij Sanne van Eijk
09:06 10:00 Weidevogels F1 - IJsselvogels F1 Slob, van der Wal
10:30 11:00 IJsselvogels F3 - Maassluis F3 Edwin Reijm
zaterdag 22-februari
12:00 13:00 IJsselvogels 4 - Good Luck 2 Marijn van der Hoog
11:15 11:45 IJsselvogels F3 - Kinderdijk F3 Marijn van der Hoog
zaterdag 29-februari
18:56 20:35 VZOD 1 - IJsselvogels 1
14:45 16:00 Nieuwerkerk A2 - IJsselvogels A2 Max den Hartog de Bode, van Eijk, Kreft
10:45 12:00 Olympia E3 - IJsselvogels E5 Lipschart
zaterdag 07-maart
13:45 14:45 IJsselvogels 1 - Haarlem 1
16:15 17:15 IJsselvogels 3 - KIOS 2
12:25 13:25 IJsselvogels 2 - Merwede / Multiplaat 4
15:00 16:00 IJsselvogels 4 - KCR 7 Marijn van der Hoog
13:25 14:40 Maassluis 6 - IJsselvogels 5
11:10 12:10 IJsselvogels A1 - RWA A1
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - KCR B1 Wim Slingerland
11:05 12:05 Dijkvogels B2 - IJsselvogels B2 Groenewegen, van Voorst, Wesdorp
11:45 12:45 Avanti / Post Makelaardij - IJsselvogels C1 Blom, van Hees, Starreveld
12:00 13:00 ODO C1 - IJsselvogels C2 Jongsma, Stolk, Vink
12:15 13:15 Meervogels / Física C2 - IJsselvogels C3 van den Broek, de Koning, Kool
17:00 18:00 OZC D2 - IJsselvogels D2 van den Berg, de Jong, Langerak
08:45 09:30 Trekvogels D1 - IJsselvogels D3 Sauvangsjo, Versluis
09:00 10:00 Reflex E1 - IJsselvogels E2 Heuvelman, Visser
08:30 09:00 IJsselvogels E5 - Vriendenschaar E2 Anna Huijsmans
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - HKV / Ons Eibernest E1 Wim Slingerland
08:15 09:00 Nieuwerkerk E10 - IJsselvogels E4 Jorieke Bolomey Hofman, van Zaanen
08:30 09:00 IJsselvogels F1 - ONDO F1 Wim Slingerland
07:45 09:00 ADO F1 - IJsselvogels F3 Hofman, Rosbergen
zaterdag 14-maart
15:27 17:30 DSO 1 - IJsselvogels 1
16:40 18:10 Avanti / Post Makelaardij - IJsselvogels 3
15:50 17:20 KOAG 4 - IJsselvogels 2
13:55 15:10 Korbis 3 - IJsselvogels 4
17:45 18:30 IJsselvogels 5 - Excelsior 7 Matthijs Alderliesten
12:35 13:35 Vriendenschaar G1 - IJsselvogels G1
14:35 15:35 IJsselvogels G1 - Dijkvogels G4
12:45 14:00 Vriendenschaar A1 - IJsselvogels A1 van den Berg, Oskam, Scheppink
16:15 17:15 IJsselvogels A2 - DES A2 Boas van Voorst
12:30 13:30 Vitesse B1 - IJsselvogels B1 van Grieken, ten Hove, Slingerland
15:45 16:15 IJsselvogels B2 - Avanti / Post Makelaardij Ruud Kranendonk
14:40 15:10 IJsselvogels C1 - ONDO C1 Marijn van der Hoog
13:30 14:00 IJsselvogels C2 - Valto C2 Ruud Kranendonk
12:30 13:00 IJsselvogels C3 - Excelsior C2 Jelle Stormbroek
11:30 12:00 IJsselvogels D1 - Excelsior D1 Bas de Bruin
10:00 11:00 Phoenix D5 - IJsselvogels D2 van der Hoog, Kempers, Kranenburg
09:15 10:00 Reeuwijk D2 - IJsselvogels D3 van Eyk, Inyiekwe
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Korbis E3 Angela van Hees
08:15 09:00 Gemini E1 - IJsselvogels E5 Langerak, Tolhoek
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - Valto E2 Loisanne op 't Land
08:00 09:00 Meervogels / Física E3 - IJsselvogels E3 Aalders, Vogel
10:30 11:00 IJsselvogels E4 - Nexus E1 Kris van den Berg
07:45 09:00 KVS / Maritiem F1 - IJsselvogels F1 Roelevink, van der Wal
08:30 09:00 IJsselvogels F3 - WION F1 Roos van der Vliet
zaterdag 21-maart
14:49 16:40 Vlug & Vaardig / KCN 1 - IJsselvogels 1
16:45 17:45 IJsselvogels 3 - Tilburg 2
16:05 17:20 KCC 5 - IJsselvogels 2
15:30 16:30 IJsselvogels 4 - Nexus 2 Marijn van der Hoog
14:30 15:15 IJsselvogels 5 - 't Capproen 3 Matthijs Alderliesten
18:05 19:35 Albatros A1 - IJsselvogels A1 Admiraal, Belder, Dijkstra
13:40 15:25 Achilles A3 - IJsselvogels A2 Dominique Welbergen Reijm, Stormbroek, van Voorst
17:15 18:00 Korbis B1 - IJsselvogels B1 Bergsma, Kranenburg, Leyen Heeneman
11:25 12:10 Gemini B1 - IJsselvogels B2 de Baat, Bongers, van der Wal
13:40 14:10 IJsselvogels C1 - Valto C1 Marijn van der Hoog
12:30 13:00 IJsselvogels C2 - Excelsior C1 Boas van Voorst
11:30 12:00 IJsselvogels D1 - OZC D1 Jelle Reichard
10:30 11:00 IJsselvogels D2 - OZC D2 Ruud Kranendonk
09:30 10:00 IJsselvogels D3 - Vriendenschaar D2 Wietze Meijer
09:00 10:00 Phoenix E2 - IJsselvogels E2 van der Ark, de Jong
09:00 10:00 Korbis E2 - IJsselvogels E1 Baas, Hofman
08:45 10:00 ONDO E4 - IJsselvogels E3 dos Santos, Verburg
08:30 09:00 IJsselvogels E4 - KCC E3
08:30 09:00 IJsselvogels F3 - PKC / SWKGroep F6 Laura van Nieuwkoop
zaterdag 28-maart
17:50 18:50 IJsselvogels 1 - Weidevogels 1
16:05 18:35 ONDO 2 - IJsselvogels 3
16:40 17:40 IJsselvogels 2 - Weidevogels 2
10:30 12:00 Nikantes 2 - IJsselvogels 4
10:45 11:15 ONDO G1 - IJsselvogels G1 Ruud Kranendonk
12:15 12:45 IJsselvogels G1 - Vriendenschaar G1 Ruud Kranendonk
15:30 16:30 IJsselvogels A1 - PKC / SWKGroep A3
14:20 15:20 IJsselvogels A2 - GKV A2 Boas van Voorst
13:50 14:20 IJsselvogels B1 - Nieuwerkerk B1 Wim Slingerland
09:25 10:10 KCC C1 - IJsselvogels C1 Heuvelman, Slingerland, de Zwart
12:55 13:55 Avanti / Post Makelaardij - IJsselvogels C2 Altan, Verboom, Vink
10:30 11:30 Nexus C1 - IJsselvogels C3 van Braak, Elderhorst, Rook
11:09 12:05 Weidevogels D1 - IJsselvogels D1 Glissenaar, van Grieken, van Kerkhof
09:04 10:00 Weidevogels D3 - IJsselvogels D2 van den Berg, de Jong, Vink
08:30 09:00 IJsselvogels D3 - Gemini D2 Leon Bleijenberg
09:30 10:00 IJsselvogels E2 - Dijkvogels E2 Karlijn Prins
08:30 09:00 IJsselvogels E5 - Olympia E3 Melvin Kool
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - Phoenix E1 Mick van der Weijde
09:00 10:00 Maassluis E5 - IJsselvogels E4 van Empel, Rijlaarsdam
11:00 12:15 Valto F1 - IJsselvogels F1 Slob, van der Wal
07:47 09:00 't Capproen F1 - IJsselvogels F3 Soet, Tolhoek
donderdag 02-april
19:15 20:15 OZC D1 - IJsselvogels D1 van Grieken, van der Ham, van de Velde
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 25-januari
Weidevogels 1 IJsselvogels 1 22 - 18
IJsselvogels 3 ONDO 2 29 - 16
Weidevogels 2 IJsselvogels 2 11 - 13
IJsselvogels 4 Nikantes 2 18 - 11
IJsselvogels 5 Weidevogels 5 10 - 11
PKC / SWKGroep IJsselvogels A1 16 - 16
GKV A2 IJsselvogels A2 16 - 12
Nieuwerkerk B1 IJsselvogels B1 20 - 12
donderdag 23-januari
KOAG B2 IJsselvogels B2 13 - 8
zaterdag 25-januari
IJsselvogels C1 KCC C1 20 - 11
IJsselvogels C2 Avanti / Post M 14 - 9
IJsselvogels C3 Valto C5 12 - 5
IJsselvogels D1 Weidevogels D1 9 - 5
IJsselvogels D2 Weidevogels D3 8 - 1
Dijkvogels E2 IJsselvogels E2 9 - 10
IJsselvogels E4 Maassluis E5 6 - 14
IJsselvogels F1 Valto F1 5 - 7
IJsselvogels F3 't Capproen F1 4 - 14
zaterdag 18-januari
IJsselvogels 1 Vlug & Vaardig 23 - 7
Tilburg 2 IJsselvogels 3 19 - 13
IJsselvogels 2 KCC 5 16 - 16
Nexus 2 IJsselvogels 4 12 - 14
't Capproen 3 IJsselvogels 5 20 - 10
IJsselvogels A1 Albatros A1 20 - 18
IJsselvogels A2 Achilles A3 17 - 11
IJsselvogels B1 Korbis B1 8 - 6
IJsselvogels B2 Gemini B1 8 - 10
Valto C1 IJsselvogels C1 3 - 19
Excelsior C1 IJsselvogels C2 7 - 5
IJsselvogels C3 KCC C2 3 - 2
DES D2 IJsselvogels D2 5 - 6
IJsselvogels D3 Reeuwijk D2 13 - 1
IJsselvogels E2 Phoenix E2 3 - 10
IJsselvogels E1 Korbis E2 22 - 10
IJsselvogels E3 ONDO E4 15 - 2
KCC E3 IJsselvogels E4 12 - 6
PKC / SWKGroep IJsselvogels F3 17 - 2
zaterdag 11-januari
IJsselvogels 1 DSO 1 15 - 13
IJsselvogels 3 Avanti / Post M 20 - 19
IJsselvogels 2 KOAG 4 19 - 14
IJsselvogels 4 Korbis 3 13 - 12
Excelsior 7 IJsselvogels 5 7 - 14
IJsselvogels A1 Vriendenschaar 18 - 15
Fortuna / Delta IJsselvogels A2 20 - 4
IJsselvogels B1 Vitesse B1 9 - 14
ONDO C1 IJsselvogels C1 6 - 9
Valto C2 IJsselvogels C2 14 - 8
Excelsior C2 IJsselvogels C3 14 - 5
Excelsior D1 IJsselvogels D1 10 - 12
IJsselvogels D2 Phoenix D5 7 - 2
Vriendenschaar IJsselvogels D3 10 - 9
Korbis E3 IJsselvogels E2 4 - 5
IJsselvogels E5 Gemini E1 9 - 5
Valto E2 IJsselvogels E1 4 - 8
IJsselvogels E3 Meervogels / F 5 - 5
Nexus E1 IJsselvogels E4 8 - 9
IJsselvogels F1 KVS / Maritiem 11 - 11
WION F1 IJsselvogels F3 7 - 7
zaterdag 04-januari
Fortuna / Delta IJsselvogels E2 20 - 10
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 25-januari
Weidevogels 1 IJsselvogels 1 22 - 18
IJsselvogels 3 ONDO 2 29 - 16
Weidevogels 2 IJsselvogels 2 11 - 13
IJsselvogels 4 Nikantes 2 18 - 11
IJsselvogels 5 Weidevogels 5 10 - 11
PKC / SWKGroep IJsselvogels A1 16 - 16
GKV A2 IJsselvogels A2 16 - 12
Nieuwerkerk B1 IJsselvogels B1 20 - 12
donderdag 23-januari
KOAG B2 IJsselvogels B2 13 - 8
zaterdag 25-januari
IJsselvogels C1 KCC C1 20 - 11
IJsselvogels C2 Avanti / Post M 14 - 9
IJsselvogels C3 Valto C5 12 - 5
IJsselvogels D1 Weidevogels D1 9 - 5
IJsselvogels D2 Weidevogels D3 8 - 1
Dijkvogels E2 IJsselvogels E2 9 - 10
IJsselvogels E4 Maassluis E5 6 - 14
IJsselvogels F1 Valto F1 5 - 7
IJsselvogels F3 't Capproen F1 4 - 14
zaterdag 18-januari
IJsselvogels 1 Vlug & Vaardig 23 - 7
Tilburg 2 IJsselvogels 3 19 - 13
IJsselvogels 2 KCC 5 16 - 16
Nexus 2 IJsselvogels 4 12 - 14
't Capproen 3 IJsselvogels 5 20 - 10
IJsselvogels A1 Albatros A1 20 - 18
IJsselvogels A2 Achilles A3 17 - 11
IJsselvogels B1 Korbis B1 8 - 6
IJsselvogels B2 Gemini B1 8 - 10
Valto C1 IJsselvogels C1 3 - 19
Excelsior C1 IJsselvogels C2 7 - 5
IJsselvogels C3 KCC C2 3 - 2
DES D2 IJsselvogels D2 5 - 6
IJsselvogels D3 Reeuwijk D2 13 - 1
IJsselvogels E2 Phoenix E2 3 - 10
IJsselvogels E1 Korbis E2 22 - 10
IJsselvogels E3 ONDO E4 15 - 2
KCC E3 IJsselvogels E4 12 - 6
PKC / SWKGroep IJsselvogels F3 17 - 2
zaterdag 11-januari
IJsselvogels 1 DSO 1 15 - 13
IJsselvogels 3 Avanti / Post M 20 - 19
IJsselvogels 2 KOAG 4 19 - 14
IJsselvogels 4 Korbis 3 13 - 12
Excelsior 7 IJsselvogels 5 7 - 14
IJsselvogels A1 Vriendenschaar 18 - 15
Fortuna / Delta IJsselvogels A2 20 - 4
IJsselvogels B1 Vitesse B1 9 - 14
ONDO C1 IJsselvogels C1 6 - 9
Valto C2 IJsselvogels C2 14 - 8
Excelsior C2 IJsselvogels C3 14 - 5
Excelsior D1 IJsselvogels D1 10 - 12
IJsselvogels D2 Phoenix D5 7 - 2
Vriendenschaar IJsselvogels D3 10 - 9
Korbis E3 IJsselvogels E2 4 - 5
IJsselvogels E5 Gemini E1 9 - 5
Valto E2 IJsselvogels E1 4 - 8
IJsselvogels E3 Meervogels / F 5 - 5
Nexus E1 IJsselvogels E4 8 - 9
IJsselvogels F1 KVS / Maritiem 11 - 11
WION F1 IJsselvogels F3 7 - 7
zaterdag 04-januari
Fortuna / Delta IJsselvogels E2 20 - 10
De standen voor alle IJsselvogels teams in het seizoen 1920
De stand voor IJsselvogels 1 in klasse: 3H (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Weidevogels 1 7 82 14
2 IJsselvogels 1 7 69 12
3 DSO 1 7 4 8
4 Badhoevedorp 1 7 2 8
5 Haarlem 1 6 -11 5
6 VZOD 1 7 -50 4
7 Vlug & Vaardig 7 -41 2
8 Oranje Nassau 1 6 -55 1
De stand voor IJsselvogels 3 in klasse: R2M (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Tjoba 2 7 35 13
2 Tilburg 2 7 21 11
3 IJsselvogels 3 7 25 9
4 KIOS 2 7 17 9
5 Swift 2 7 -14 6
6 ONDO 2 7 -35 5
7 Avanti / Post M 7 -5 2
8 Dubbel Zes / Fu 7 -44 1
De stand voor IJsselvogels 2 in klasse: R2O (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Merwede / Multi 7 2 11
2 Weidevogels 2 7 20 10
3 DES 3 7 2 8
4 KCC 5 7 8 7
5 IJsselvogels 2 7 -1 6
6 WION 3 7 -19 6
7 Albatros 3 7 4 4
8 KOAG 4 7 -16 4
De stand voor IJsselvogels 4 in klasse: R4Q (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 IJsselvogels 4 6 16 11
2 HKC 4 7 42 11
3 Korbis 3 7 49 10
4 Triade 2 6 11 6
5 Nexus 2 6 -2 6
6 KCR 7 7 -19 4
7 Nikantes 2 7 -64 2
8 Good Luck 2 6 -33 0
De stand voor IJsselvogels 5 in klasse: S-044 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Meervogels / F 6 29 10
2 IJsselvogels 5 7 0 8
3 't Capproen 3 6 -6 7
4 Valto 7 6 5 6
5 Excelsior 7 5 1 4
6 Weidevogels 5 5 -14 3
7 Maassluis 6 5 -15 2
De stand voor IJsselvogels G1 in klasse: G-005 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Velocitas G2 1 2 2
2 Vitesse G2 1 1 2
3 ONDO G1 2 0 2
4 IJsselvogels G1 2 -1 2
5 Vriendenschaar 0 0 0
6 Dijkvogels G4 2 -2 0
De stand voor IJsselvogels A1 in klasse: A1G (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 IJsselvogels A1 7 36 12
2 Reeuwijk A1 7 36 12
3 PKC / SWKGroep 7 35 9
4 Albatros A1 7 34 9
5 Vriendenschaar 7 -5 5
6 Oranje Wit A2 7 -38 4
7 KCC A2 7 -23 3
8 RWA A1 7 -75 2
De stand voor IJsselvogels A2 in klasse: A-036 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk A2 6 38 12
2 Fortuna / Delta 7 40 12
3 DES A2 4 1 4
4 Achilles A3 6 -15 4
5 IJsselvogels A2 6 -26 4
6 GKV A2 5 -18 2
7 Die Haghe A3 6 -20 2
De stand voor IJsselvogels B1 in klasse: B1G (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 OZC B1 6 28 12
2 Vitesse B1 7 14 11
3 KCR B1 7 19 10
4 Nieuwerkerk B1 7 12 8
5 Kinderdijk B1 6 -14 4
6 IJsselvogels B1 7 -14 4
7 Dijkvogels B1 7 -21 3
8 Korbis B1 7 -24 2
De stand voor IJsselvogels B2 in klasse: B-037 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 5 6 8
2 Dijkvogels B2 4 18 7
3 Gemini B1 6 -5 6
4 KOAG B2 5 -4 4
5 IJsselvogels B2 5 -9 3
6 Avanti / Post M 5 -6 2
De stand voor IJsselvogels C1 in klasse: CHKC (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Albatros C1 7 56 13
2 Avanti / Post M 7 23 11
3 Nieuwerkerk C1 7 23 11
4 IJsselvogels C1 7 31 9
5 Valto C1 7 -37 6
6 Vitesse C1 7 -32 4
7 ONDO C1 7 -12 2
8 KCC C1 7 -52 0
De stand voor IJsselvogels C2 in klasse: C-047 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Excelsior C1 6 26 12
2 Korbis C2 6 16 12
3 ODO C1 6 6 6
4 OVVO C2 7 -17 5
5 Valto C2 5 3 4
6 IJsselvogels C2 6 -11 2
7 Avanti / Post M 6 -23 1
De stand voor IJsselvogels C3 in klasse: C-052 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Excelsior C2 6 30 10
2 Meervogels / F 7 10 10
3 IJsselvogels C3 7 6 10
4 Nexus C1 5 8 8
5 Valto C5 5 -12 4
6 Fortuna / Delta 7 -20 2
7 KCC C2 7 -22 0
De stand voor IJsselvogels D1 in klasse: D-055 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Excelsior D1 6 14 9
2 Korbis D1 5 14 6
3 IJsselvogels D1 5 3 6
4 Nieuwerkerk D2 5 -5 6
5 Weidevogels D1 6 3 5
6 DES D1 5 -11 4
7 OZC D1 4 -18 0
De stand voor IJsselvogels D2 in klasse: D-061 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 WION D1 5 45 10
2 Vitesse D3 7 23 10
3 OZC D2 5 9 6
4 IJsselvogels D2 6 -1 6
5 DES D2 7 8 6
6 Weidevogels D3 6 -21 4
7 Phoenix D5 6 -63 0
De stand voor IJsselvogels D3 in klasse: D4-10 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Reflex D1 7 73 14
2 De Voltreffers 5 44 8
3 Trekvogels D1 6 48 8
4 Vriendenschaar 5 -14 4
5 IJsselvogels D3 5 -14 2
6 Gemini D2 5 -78 2
7 Reeuwijk D2 5 -59 0
De stand voor IJsselvogels E2 in klasse: E-074 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Phoenix E2 7 70 14
2 Fortuna / Delta 7 47 10
3 Nieuwerkerk E5 6 -9 8
4 IJsselvogels E2 6 -11 6
5 Dijkvogels E2 6 -22 4
6 Korbis E3 6 -1 2
7 Reflex E1 6 -74 0
De stand voor IJsselvogels E5 in klasse: E-075 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 IJsselvogels E5 5 37 10
2 Gemini E1 5 9 8
3 Nieuwerkerk E9 6 15 8
4 Olympia E3 5 -1 6
5 Vriendenschaar 5 -23 2
6 Nikantes E1 6 -15 2
7 NIO E3 6 -22 2
De stand voor IJsselvogels E1 in klasse: E-079 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Meervogels / F 7 64 13
2 Nieuwerkerk E2 6 29 9
3 IJsselvogels E1 6 14 9
4 Excelsior E1 6 -14 5
5 Valto E2 6 -14 4
6 Korbis E2 6 -58 2
7 Phoenix E1 7 -21 2
De stand voor IJsselvogels E3 in klasse: E-084 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 HKV / Ons Eiber 6 55 12
2 Achilles E2 6 26 10
3 IJsselvogels E3 6 25 7
4 Meervogels / F 6 -8 4
5 Valto E5 6 -38 4
6 ONDO E4 6 -33 3
7 RWA E3 6 -27 2
De stand voor IJsselvogels E4 in klasse: E-090 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Avanti / Post M 6 30 11
2 ONDO E5 6 13 9
3 KCC E3 6 12 9
4 Maassluis E5 5 10 6
5 IJsselvogels E4 6 -26 4
6 Nieuwerkerk E10 7 -19 2
7 Nexus E1 6 -20 1
De stand voor IJsselvogels F1 in klasse: F-040 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Achilles F1 6 39 12
2 Weidevogels F1 6 -9 8
3 KVS / Maritiem 6 -4 6
4 Fortuna / Delta 6 3 5
5 IJsselvogels F1 6 2 5
6 Valto F1 6 -13 3
7 ONDO F1 6 -18 3
De stand voor IJsselvogels F3 in klasse: F-046 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 PKC / SWKGroep 6 52 11
2 Kinderdijk F3 5 14 8
3 't Capproen F1 6 21 8
4 IJsselvogels F3 5 -11 5
5 WION F1 6 -3 4
6 Maassluis F3 6 -17 4
7 ADO F1 6 -56 0
De kruistabel voor IJsselvogels
Kruistabel kon niet geladen worden
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team: