Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels


Dames:Heren:Coach(es)
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
woensdag 28-augustus
18:30 19:30 IJsselvogels 2 - Atlantis 2 Stefan Rijkaart van Cappellen
19:45 20:45 IJsselvogels 1 - Atlantis 1 Marijn van der Hoog
zaterdag 31-augustus
10:00 11:00 KCR B1 - IJsselvogels B1
13:00 14:00 IJsselvogels 4 - Vriendenschaar 5 Henk Jan Bos
13:00 14:30 OZC 2 - IJsselvogels 2
14:30 15:30 IJsselvogels 3 - Vriendenschaar 3 Marijn van der Hoog
14:00 15:30 Vriendenschaar 6 - IJsselvogels 5
14:30 16:00 OZC 1 - IJsselvogels 1
09:00 10:00 IJsselvogels C1 - Merwede / Multiplaat C
dinsdag 03-september
18:00 19:30 WION 2 - IJsselvogels 2
19:15 20:45 WION 1 - IJsselvogels 1
zaterdag 07-september
14:15 15:30 Reeuwijk 1 - IJsselvogels 1
12:45 14:00 Reeuwijk 2 - IJsselvogels 2
12:45 14:30 Vriendenschaar 2 - IJsselvogels 3
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - Excelsior 5
15:50 17:05 DES 6 - IJsselvogels 5
09:30 11:00 RWA A1 - IJsselvogels A1 Dijkstra, van den Berg, Modderkolk
09:45 11:00 Reeuwijk A2 - IJsselvogels A2 van Eijk, de Bode, Stormbroek
13:30 14:00 IJsselvogels B1 - VEO B1
11:30 12:30 Excelsior B2 - IJsselvogels B2 van der Wal, ten Hove, Rijkaart van Cappellen
09:15 10:00 Nieuwerkerk C1 - IJsselvogels C1 Diederich Cornelisse van Hees, van Grieken, Slingerland
12:15 12:45 IJsselvogels C2 - Olympia C1
11:15 11:45 IJsselvogels C3 - Korbis C3
09:00 09:30 IJsselvogels D2 - OVVO / De Kroon D2
10:00 10:30 IJsselvogels D1 - Valto D1
10:00 10:30 IJsselvogels D3 - De Voltreffers D2
08:45 09:30 Korbis E2 - IJsselvogels E1 Kool, Meijer
09:00 10:00 Maassluis E4 - IJsselvogels E2 van der Ark, Rijlaarsdam
10:15 11:00 Nieuwerkerk E4 - IJsselvogels E3 Maaike Kalkman Vogel, Verburg
10:00 10:30 IJsselvogels E4 - Maassluis E6
09:00 09:30 IJsselvogels E5 - Vriendenschaar E2
08:00 09:00 Sporting Delta F1 - IJsselvogels F1
09:00 09:30 IJsselvogels F2 - Nieuwerkerk F3
woensdag 11-september
19:30 20:30 Oranje Wit MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 14-september
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Weidevogels 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Weidevogels 2
16:00 17:00 IJsselvogels 3 - Oranje Wit 3
14:45 16:30 Valto 4 - IJsselvogels 4
16:15 17:00 IJsselvogels 5 - KOAG 5
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Vriendenschaar A1
10:00 11:00 IJsselvogels A2 - Achilles A4
09:45 10:30 Vriendenschaar B1 - IJsselvogels B1 Kranenburg, Senden, van den Boomgaard
10:30 11:00 IJsselvogels B2 - KOAG B2
09:15 09:45 IJsselvogels C1 - ONDO C1
11:45 12:45 OZC C1 - IJsselvogels C2 Stolk, van Zundert, Vink
10:15 11:00 Nieuwerkerk C4 - IJsselvogels C3 Maarten Vermeij van Haaften, van Braak, de Bruijn
08:30 09:30 Tempo D3 - IJsselvogels D2 de Jong, de Jong, van der Hoog
09:15 10:15 Olympia D1 - IJsselvogels D1 Kempers, Uitbeijerse, van Kerkhof
08:45 09:30 Vriendenschaar D2 - IJsselvogels D3 Langerak, van der Sluis
09:00 09:30 IJsselvogels E1 - Nieuwerkerk E2
10:00 10:30 IJsselvogels E2 - OZC E1
10:00 10:30 IJsselvogels E3 - Twist E1
08:00 09:00 Olympia E1 - IJsselvogels E4 Versluis, Hofman
12:15 13:00 KCC / SO natural E4 - IJsselvogels E5 Langerak, Verstoep
11:00 11:30 IJsselvogels F1 - Nieuwerkerk F2
09:45 11:00 Nikantes F1 - IJsselvogels F2
woensdag 18-september
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Vriendenschaar MW1
zaterdag 21-september
13:15 15:30 Tjoba 1 - IJsselvogels 1
11:45 14:00 Tjoba 2 - IJsselvogels 2
10:45 12:30 GKV / Enomics 3 - IJsselvogels 3
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - Twist 4
13:45 15:00 Meervogels / Física 6 - IJsselvogels 5
11:30 12:00 Movado G1 - IJsselvogels G1
12:00 12:30 IJsselvogels G1 - Dijkvogels G3
11:30 13:00 KOAG A1 - IJsselvogels A1 Admiraal, Klijn, Oskam
13:30 15:00 ODO A2 - IJsselvogels A2 Kreft, Huijsmans, van Voorst
11:30 12:30 Meervogels / Física B2 - IJsselvogels B1 Bergsma, van de Velde, Plooster
14:00 14:45 KCC / SO natural B2 - IJsselvogels B2 de Baat, Vink, Bakker
09:30 10:30 Maassluis C1 - IJsselvogels C1 Blom, van der Hoog, Starreveld
13:30 14:00 IJsselvogels C2 - Korbis C2
09:45 10:15 IJsselvogels C3 - KCC / SO natural C2
08:45 09:30 Korbis D2 - IJsselvogels D2 van den Berg, Kranenburg, de Jong
08:30 09:00 IJsselvogels D1 - Nieuwerkerk D2
11:00 11:30 IJsselvogels D3 - Trekvogels D1
09:30 10:00 IJsselvogels E1 - WION E1
08:30 09:00 IJsselvogels E2 - Nieuwerkerk E5
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - Vitesse E2
08:30 09:30 KCR E2 - IJsselvogels E4 Rijlaarsdam, Moolenkamp
08:15 09:00 Nieuwerkerk E11 - IJsselvogels E5 Anouk Moret Tolhoek, van Empel
08:00 09:00 DeetosSnel F1 - IJsselvogels F1
08:30 09:00 IJsselvogels F2 - KCR F1
dinsdag 24-september
19:45 20:30 Korbis MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 28-september
14:00 15:30 Twist 1 - IJsselvogels 1
12:30 14:00 Twist 2 - IJsselvogels 2
12:30 14:00 DeetosSnel 4 - IJsselvogels 3
10:30 12:15 HKC 4 - IJsselvogels 4
14:45 15:30 IJsselvogels 5 - Meervogels / Física 6
13:00 14:00 IJsselvogels A1 - KCR A1
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - DES A2
10:45 11:15 IJsselvogels B1 - Meervogels / Física B2
12:00 12:30 IJsselvogels B2 - KCC / SO natural B2
09:30 10:00 IJsselvogels C1 - DeetosSnel C1
09:45 10:30 Korbis C2 - IJsselvogels C2 Jongsma, Kalmeijer, Capelle
10:45 11:30 KCC / SO natural C2 - IJsselvogels C3 Uitbeijerse, Elderhorst, Haasbroek
08:30 09:00 IJsselvogels D2 - Korbis D2
08:15 09:00 Nieuwerkerk D2 - IJsselvogels D1 van Grieken, van der Ham, Glissenaar
09:40 10:40 Trekvogels D1 - IJsselvogels D3 van der Sluis, Versluis
08:30 09:30 WION E1 - IJsselvogels E1 Hofman, Springintveld
09:15 10:00 Nieuwerkerk E5 - IJsselvogels E2 Visser, de Boer
09:00 10:00 Vitesse E2 - IJsselvogels E3 Aalders, dos Santos
09:00 09:30 IJsselvogels E4 - KCR E2
10:00 10:30 IJsselvogels E5 - Nieuwerkerk E11
08:30 09:00 IJsselvogels F1 - Korbatjo F1
08:30 09:30 KCR F1 - IJsselvogels F2
woensdag 02-oktober
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Korbis MW1
zaterdag 05-oktober
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Tilburg 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Tilburg 2
15:45 16:45 IJsselvogels 3 - RWA 4
13:00 14:00 IJsselvogels 4 - Vitesse 4
11:45 12:30 IJsselvogels 5 - DES 6
10:45 12:15 Maassluis A1 - IJsselvogels A1 Dijkstra, Belder, Klijn
09:45 10:45 IJsselvogels A2 - Nieuwerkerk A3
11:45 12:45 VEO B1 - IJsselvogels B1 Slingerland, Leyen Heeneman, ten Hove
09:00 09:30 IJsselvogels B2 - Excelsior B2
09:00 10:15 Vriendenschaar C1 - IJsselvogels C1 de Zwart, Heuvelman, van Grieken
09:15 10:15 Olympia C1 - IJsselvogels C2 Verboom, Altan, van Nieuwkoop
12:45 13:30 Korbis C3 - IJsselvogels C3 Rook, de Koning, Muilwijk
11:00 12:00 OVVO / De Kroon D2 - IJsselvogels D2 Senden, Kempers, Vink
09:00 10:15 Valto D1 - IJsselvogels D1 van de Velde, Blom, van Kerkhof
08:00 09:30 De Voltreffers D2 - IJsselvogels D3 van Eyk, Sauvangsjo
10:00 10:30 IJsselvogels E1 - Korbis E2
10:00 10:30 IJsselvogels E2 - Maassluis E4
09:00 09:30 IJsselvogels E3 - Nieuwerkerk E4
08:00 09:00 Maassluis E6 - IJsselvogels E4 Moolenkamp, Hofman
09:45 10:30 Vriendenschaar E2 - IJsselvogels E5 Verstoep, van Giesen
11:00 11:30 IJsselvogels F1 - Oranje Wit F2
08:15 09:00 Nieuwerkerk F3 - IJsselvogels F2
woensdag 09-oktober
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Oranje Wit MW1
zaterdag 12-oktober
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - WION 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - WION 2
15:45 16:45 IJsselvogels 3 - WION 3
12:10 13:40 Maassluis 3 - IJsselvogels 4
12:45 14:00 KOAG 5 - IJsselvogels 5
08:30 09:30 PKC / SWKGroep G1 - IJsselvogels G1
09:30 10:30 IJsselvogels G1 - WION G2
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Oranje Wit A2
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - Vriendenschaar B1
09:30 10:30 KOAG B2 - IJsselvogels B2 Wesdorp, Bongers, van Voorst
12:15 13:00 KCC / SO natural C1 - IJsselvogels C1 van Grieken, Starreveld, Slingerland
12:00 12:30 IJsselvogels C2 - OZC C1
10:45 11:15 IJsselvogels C3 - Nieuwerkerk C4
08:30 09:00 IJsselvogels D2 - Tempo D3
09:30 10:00 IJsselvogels D1 - Olympia D1
09:30 10:00 IJsselvogels D3 - Vriendenschaar D2
09:15 10:00 Nieuwerkerk E2 - IJsselvogels E1 Meijer, Baas
11:15 12:15 OZC E1 - IJsselvogels E2 de Jong, Heuvelman
08:30 09:30 Twist E1 - IJsselvogels E3 van den Broek, Vogel
08:30 09:00 IJsselvogels E4 - Olympia E1
10:30 11:00 IJsselvogels E5 - KCC / SO natural E4
08:30 09:00 IJsselvogels F2 - Nikantes F1
donderdag 17-oktober
19:45 20:30 Vriendenschaar MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
zaterdag 19-oktober
14:30 16:00 ODO 1 - IJsselvogels 1
13:00 14:30 ODO 2 - IJsselvogels 2
10:00 11:30 KOAG 4 - IJsselvogels 3
13:00 14:00 IJsselvogels 4 - Korbis 3
15:30 17:00 Avanti / Flexcom A2 - IJsselvogels A1 op 't Land, Modderkolk, Scheppink
08:30 10:00 Weidevogels A2 - IJsselvogels A2 van Hees, Reijm, Radder
12:15 12:45 IJsselvogels C1 - Vitesse C1
08:00 09:00 OZC F1 - IJsselvogels F1
zaterdag 26-oktober
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Reeuwijk 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Reeuwijk 2
11:30 12:30 IJsselvogels 3 - Vriendenschaar 2
13:00 14:30 Excelsior 5 - IJsselvogels 4
10:00 11:00 IJsselvogels A1 - RWA A1
09:15 09:45 IJsselvogels C1 - Nieuwerkerk C1
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 24-augustus
IJsselvogels 1 Exakwa 1 -
IJsselvogels B1 Tempo B2 13 - 3
IJsselvogels C1 Tempo C1 -
IJsselvogels 2 Exakwa 2 -
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 24-augustus
IJsselvogels 1 Exakwa 1 -
IJsselvogels B1 Tempo B2 13 - 3
IJsselvogels C1 Tempo C1 -
IJsselvogels 2 Exakwa 2 -
De standen voor alle IJsselvogels teams in het seizoen 1920
De stand voor IJsselvogels 5 in klasse: S-072 (najaar)
Team GS S PT
1 Meervogels / F 0 0 0
2 DES 6 0 0 0
3 IJsselvogels 5 0 0 0
4 KOAG 5 0 0 0
De stand voor IJsselvogels MW1 in klasse: M-024 (najaar)
Team GS S PT
1 Oranje Wit MW1 0 0 0
2 IJsselvogels MW1 0 0 0
3 Vriendenschaar 0 0 0
4 Korbis MW1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels G1 in klasse: G-004 (najaar)
Team GS S PT
1 PKC / SWKGroep 0 0 0
2 IJsselvogels G1 0 0 0
3 Dijkvogels G3 0 0 0
4 Movado G1 0 0 0
5 WION G2 0 0 0
6 Nikantes G1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels A2 in klasse: A-038 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk A3 0 0 0
2 DES A2 0 0 0
3 Achilles A4 0 0 0
4 Weidevogels A2 0 0 0
5 Reeuwijk A2 0 0 0
6 ODO A2 0 0 0
7 IJsselvogels A2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels B1 in klasse: B2M (najaar)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 0 0 0
2 VEO B1 0 0 0
3 Meervogels / F 0 0 0
4 IJsselvogels B1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels B2 in klasse: B-029 (najaar)
Team GS S PT
1 KOAG B2 0 0 0
2 KCC / SO natura 0 0 0
3 IJsselvogels B2 0 0 0
4 Excelsior B2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C2 in klasse: C-009 (najaar)
Team GS S PT
1 OZC C1 0 0 0
2 Olympia C1 0 0 0
3 Korbis C2 0 0 0
4 IJsselvogels C2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C3 in klasse: C-110 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk C4 0 0 0
2 Korbis C3 0 0 0
3 KCC / SO natura 0 0 0
4 IJsselvogels C3 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D2 in klasse: D-055 (najaar)
Team GS S PT
1 IJsselvogels D2 0 0 0
2 Tempo D3 0 0 0
3 OVVO / De Kroon 0 0 0
4 Korbis D2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D1 in klasse: D-082 (najaar)
Team GS S PT
1 Valto D1 0 0 0
2 Olympia D1 0 0 0
3 Nieuwerkerk D2 0 0 0
4 IJsselvogels D1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels D3 in klasse: D4-09 (najaar)
Team GS S PT
1 De Voltreffers 0 0 0
2 IJsselvogels D3 0 0 0
3 Trekvogels D1 0 0 0
4 Vriendenschaar 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E1 in klasse: E-023 (najaar)
Team GS S PT
1 WION E1 0 0 0
2 Korbis E2 0 0 0
3 IJsselvogels E1 0 0 0
4 Nieuwerkerk E2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E2 in klasse: E-043 (najaar)
Team GS S PT
1 IJsselvogels E2 0 0 0
2 Maassluis E4 0 0 0
3 Nieuwerkerk E5 0 0 0
4 OZC E1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E3 in klasse: E-045 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk E4 0 0 0
2 Vitesse E2 0 0 0
3 IJsselvogels E3 0 0 0
4 Twist E1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E4 in klasse: E-129 (najaar)
Team GS S PT
1 Maassluis E6 0 0 0
2 IJsselvogels E4 0 0 0
3 KCR E2 0 0 0
4 Olympia E1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels E5 in klasse: E-168 (najaar)
Team GS S PT
1 Nieuwerkerk E11 0 0 0
2 IJsselvogels E5 0 0 0
3 Vriendenschaar 0 0 0
4 KCC / SO natura 0 0 0
De stand voor IJsselvogels F1 in klasse: F-016 (najaar)
Team GS S PT
1 OZC F1 0 0 0
2 Nieuwerkerk F2 0 0 0
3 IJsselvogels F1 0 0 0
4 Sporting Delta 0 0 0
5 Korbatjo F1 0 0 0
6 DeetosSnel F1 0 0 0
7 Oranje Wit F2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels F2 in klasse: F-034 (najaar)
Team GS S PT
1 Nikantes F1 0 0 0
2 Nieuwerkerk F3 0 0 0
3 IJsselvogels F2 0 0 0
4 KCR F1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 1 in klasse: 2I (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 WION 1 0 0 0
2 Weidevogels 1 0 0 0
3 Twist 1 0 0 0
4 Tjoba 1 0 0 0
5 Tilburg 1 0 0 0
6 Reeuwijk 1 0 0 0
7 ODO 1 0 0 0
8 IJsselvogels 1 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 2 in klasse: R2I (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 WION 2 0 0 0
2 Weidevogels 2 0 0 0
3 Twist 2 0 0 0
4 Tjoba 2 0 0 0
5 Tilburg 2 0 0 0
6 Reeuwijk 2 0 0 0
7 ODO 2 0 0 0
8 IJsselvogels 2 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 3 in klasse: R2N (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 WION 3 0 0 0
2 Vriendenschaar 0 0 0
3 RWA 4 0 0 0
4 Oranje Wit 3 0 0 0
5 KOAG 4 0 0 0
6 IJsselvogels 3 0 0 0
7 GKV / Enomics 3 0 0 0
8 DeetosSnel 4 0 0 0
De stand voor IJsselvogels 4 in klasse: R3U (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Twist 4 0 0 0
2 Maassluis 3 0 0 0
3 Korbis 3 0 0 0
4 IJsselvogels 4 0 0 0
5 HKC 4 0 0 0
6 Excelsior 5 0 0 0
7 Vitesse 4 0 0 0
8 Valto 4 0 0 0
De stand voor IJsselvogels A1 in klasse: A1G (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 0 0 0
2 RWA A1 0 0 0
3 Oranje Wit A2 0 0 0
4 Maassluis A1 0 0 0
5 KOAG A1 0 0 0
6 KCR A1 0 0 0
7 IJsselvogels A1 0 0 0
8 Avanti / Flexco 0 0 0
De stand voor IJsselvogels C1 in klasse: CHKD (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld) (veld)
Team GS S PT
1 ONDO C1 0 0 0
2 Nieuwerkerk C1 0 0 0
3 Maassluis C1 0 0 0
4 KCC / SO natura 0 0 0
5 IJsselvogels C1 0 0 0
6 DeetosSnel C1 0 0 0
7 Vriendenschaar 0 0 0
8 Vitesse C1 0 0 0
De kruistabel voor IJsselvogels
IJsselvogels 1ODO 1Reeuwijk 1Tilburg 1Tjoba 1Twist 1Weidevogels 1WION 1
IJsselvogels 1
ODO 1
Reeuwijk 1
Tilburg 1
Tjoba 1
Twist 1
Weidevogels 1
WION 1
IJsselvogels 2ODO 2Reeuwijk 2Tilburg 2Tjoba 2Twist 2Weidevogels 2WION 2
IJsselvogels 2
ODO 2
Reeuwijk 2
Tilburg 2
Tjoba 2
Twist 2
Weidevogels 2
WION 2
DeetosSnel 4GKV 3IJsselvogels 3KOAG 4Oranje Wit 3RWA 4Vriendenschaar 2WION 3
DeetosSnel 4
GKV / Enomics 3
IJsselvogels 3
KOAG 4
Oranje Wit 3
RWA 4
Vriendenschaar 2
WION 3
Excelsior 5HKC 4IJsselvogels 4Korbis 3Maassluis 3Twist 4Valto 4Vitesse 4
Excelsior 5
HKC 4
IJsselvogels 4
Korbis 3
Maassluis 3
Twist 4
Valto 4
Vitesse 4
KOAG 5IJsselvogels 5DES 6Meervogels 6
KOAG 5
IJsselvogels 5
DES 6
Meervogels / Física 6
Korbis MW1Vriendenschaar MW1IJsselvogels MW1Oranje Wit MW1
Korbis MW1
Vriendenschaar MW1
IJsselvogels MW1
Oranje Wit MW1
Movado G1Dijkvogels G3IJsselvogels G1PKC G1Nikantes G1WION G2
Movado G1
Dijkvogels G3
IJsselvogels G1
PKC / SWKGroep G1
Nikantes G1
WION G2
Avanti A2IJsselvogels A1KCR A1KOAG A1Maassluis A1Oranje Wit A2RWA A1Vriendenschaar A1
Avanti / Flexcom A2
IJsselvogels A1
KCR A1
KOAG A1
Maassluis A1
Oranje Wit A2
RWA A1
Vriendenschaar A1
Achilles A4DES A2Nieuwerkerk A3IJsselvogels A2ODO A2Reeuwijk A2Weidevogels A2
Achilles A4
DES A2
Nieuwerkerk A3
IJsselvogels A2
ODO A2
Reeuwijk A2
Weidevogels A2
IJsselvogels B1Meervogels B2VEO B1Vriendenschaar B1
IJsselvogels B1
Meervogels / Física B2
VEO B1
Vriendenschaar B1
Excelsior B2IJsselvogels B2KCC B2KOAG B2
Excelsior B2
IJsselvogels B2
KCC / SO natural B2
KOAG B2
DeetosSnel C1IJsselvogels C1KCC C1Maassluis C1Nieuwerkerk C1ONDO C1Vitesse C1Vriendenschaar C1
DeetosSnel C1
IJsselvogels C1
KCC / SO natural C1
Maassluis C1
Nieuwerkerk C1
ONDO C1
Vitesse C1
Vriendenschaar C1
IJsselvogels C2Korbis C2Olympia C1OZC C1
IJsselvogels C2
Korbis C2
Olympia C1
OZC C1
IJsselvogels C3KCC C2Korbis C3Nieuwerkerk C4
IJsselvogels C3
KCC / SO natural C2
Korbis C3
Nieuwerkerk C4
Korbis D2OVVO D2Tempo D3IJsselvogels D2
Korbis D2
OVVO / De Kroon D2
Tempo D3
IJsselvogels D2
IJsselvogels D1Nieuwerkerk D2Olympia D1Valto D1
IJsselvogels D1
Nieuwerkerk D2
Olympia D1
Valto D1
Vriendenschaar D2Trekvogels D1IJsselvogels D3De Voltreffers D2
Vriendenschaar D2
Trekvogels D1
IJsselvogels D3
De Voltreffers D2
Nieuwerkerk E2IJsselvogels E1Korbis E2WION E1
Nieuwerkerk E2
IJsselvogels E1
Korbis E2
WION E1
OZC E1Nieuwerkerk E5Maassluis E4IJsselvogels E2
OZC E1
Nieuwerkerk E5
Maassluis E4
IJsselvogels E2
Twist E1IJsselvogels E3Vitesse E2Nieuwerkerk E4
Twist E1
IJsselvogels E3
Vitesse E2
Nieuwerkerk E4
Olympia E1KCR E2IJsselvogels E4Maassluis E6
Olympia E1
KCR E2
IJsselvogels E4
Maassluis E6
KCC E4Vriendenschaar E2IJsselvogels E5Nieuwerkerk E11
KCC / SO natural E4
Vriendenschaar E2
IJsselvogels E5
Nieuwerkerk E11
Oranje Wit F2DeetosSnel F1Korbatjo F1Sporting Delta F1IJsselvogels F1Nieuwerkerk F2OZC F1
Oranje Wit F2
DeetosSnel F1
Korbatjo F1
Sporting Delta F1
IJsselvogels F1
Nieuwerkerk F2
OZC F1
KCR F1IJsselvogels F2Nieuwerkerk F3Nikantes F1
KCR F1
IJsselvogels F2
Nieuwerkerk F3
Nikantes F1
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team: