Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels 4


Dames:Heren:Coach(es)

Cindy van Kerkhof

Erwin Kruiswijk

Marco Slob

Laura van Nieuwkoop

Jelle Stormbroek

Laura Rijneveld-Bos

Melvin Kool

Leonie Heuvelman-Bek

Rob Reijm

Marlinde Oosterhoff

Stef Blanken

Wilco van den Heuvel
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 22-februari
12:00 13:00 IJsselvogels 4 - Good Luck 2 HJN. Verschoor Marijn van der Hoog
zaterdag 07-maart
15:00 16:00 IJsselvogels 4 - KCR 7 Marijn van der Hoog
zaterdag 14-maart
13:55 15:10 Korbis 3 - IJsselvogels 4
zaterdag 21-maart
15:30 16:30 IJsselvogels 4 - Nexus 2 Marijn van der Hoog
zaterdag 28-maart
10:30 12:00 Nikantes 2 - IJsselvogels 4
Download hier het complete programma van IJsselvogels 4 in ICS formaat, voor het importeren in een mobiele, google of outlook agenda. || download
& Download hier het complete programma van IJsselvogels 4 in een excel bestand, voor uw eigen administratie. || download
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 15-februari
Good Luck 2 IJsselvogels 4 11 - 14
zaterdag 08-februari
Triade 2 IJsselvogels 4 17 - 17
zaterdag 01-februari
IJsselvogels 4 HKC 4 14 - 14
zaterdag 25-januari
IJsselvogels 4 Nikantes 2 18 - 11
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 15-februari
Good Luck 2 IJsselvogels 4 11 - 14
zaterdag 08-februari
Triade 2 IJsselvogels 4 17 - 17
zaterdag 01-februari
IJsselvogels 4 HKC 4 14 - 14
zaterdag 25-januari
IJsselvogels 4 Nikantes 2 18 - 11
De stand voor IJsselvogels 4 in klasse: R4Q (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Korbis 3 10 86 16
2 HKC 4 10 52 16
3 IJsselvogels 4 9 19 15
4 Triade 2 10 12 11
5 Nexus 2 9 -4 8
6 KCR 7 9 -29 4
7 Good Luck 2 9 -32 2
8 Nikantes 2 10 -104 2
De kruistabel voor IJsselvogels 4
Good Luck 2HKC 4IJsselvogels 4KCR 7Korbis 3Nexus 2Nikantes 2Triade 2
Good Luck 211 - 1411 - 1210 - 2410 - 1320 - 8
HKC 425 - 1115 - 1516 - 1117 - 616 - 11
IJsselvogels 414 - 1413 - 1218 - 1116 - 14
KCR 716 - 2110 - 1411 - 2211 - 16
Korbis 321 - 1312 - 1620 - 1235 - 814 - 13
Nexus 212 - 2112 - 1414 - 1114 - 1617 - 6
Nikantes 29 - 1517 - 167 - 2711 - 1214 - 24
Triade 215 - 811 - 1017 - 1710 - 1414 - 13
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team:
  • 4e sluit af met een zesde plaats - 22 mei 2015
  • 4e ook op het veld niet langs Oranje Nassau - 25 april 2015
  • 4e wint en promoveert! - 7 maart 2015
  • 4e verslaat KCC en stijgt naar plek 2 - 14 februari 2015