Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels B1


Dames:Heren:Coach(es)

Anne Leyen Heeneman

Isa Kranenburg

Jesse op 't Land

Cécile Slingerland

Joran van de Velde

Stan Sinot

Iris Bergsma

Marijn van den Boomgaard

Lieneke ten Hove

Tim Senden

Yana van Grieken

Tim Plooster
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
vrijdag 06-maart
18:30 19:30 KCR B1 - IJsselvogels B1 van Grieken, Plooster, van de Velde
zaterdag 07-maart
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - KCR B1 Wim Slingerland
zaterdag 14-maart
12:30 13:30 Vitesse B1 - IJsselvogels B1 van Grieken, ten Hove, Slingerland
zaterdag 21-maart
17:15 18:00 Korbis B1 - IJsselvogels B1 Bergsma, Kranenburg, Leyen Heeneman
zaterdag 28-maart
13:50 14:20 IJsselvogels B1 - Nieuwerkerk B1 Wim Slingerland
Download hier het complete programma van IJsselvogels B1 in ICS formaat, voor het importeren in een mobiele, google of outlook agenda. || download
& Download hier het complete programma van IJsselvogels B1 in een excel bestand, voor uw eigen administratie. || download
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 15-februari
Kinderdijk B1 IJsselvogels B1 8 - 8
zaterdag 08-februari
Dijkvogels B1 IJsselvogels B1 11 - 11
zaterdag 01-februari
IJsselvogels B1 OZC B1 9 - 18
zaterdag 25-januari
Nieuwerkerk B1 IJsselvogels B1 20 - 12
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 15-februari
Kinderdijk B1 IJsselvogels B1 8 - 8
zaterdag 08-februari
Dijkvogels B1 IJsselvogels B1 11 - 11
zaterdag 01-februari
IJsselvogels B1 OZC B1 9 - 18
zaterdag 25-januari
Nieuwerkerk B1 IJsselvogels B1 20 - 12
De stand voor IJsselvogels B1 in klasse: B1G (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 OZC B1 10 57 20
2 Nieuwerkerk B1 10 27 14
3 Vitesse B1 10 16 13
4 KCR B1 9 21 10
5 IJsselvogels B1 9 -18 6
6 Kinderdijk B1 10 -28 5
7 Dijkvogels B1 10 -32 4
8 Korbis B1 10 -43 4
De kruistabel voor IJsselvogels B1
Dijkvogels B1IJsselvogels B1KCR B1Kinderdijk B1Korbis B1Nieuwerkerk B1OZC B1Vitesse B1
Dijkvogels B111 - 119 - 97 - 1315 - 1614 - 20
IJsselvogels B111 - 1418 - 98 - 69 - 189 - 14
KCR B114 - 1115 - 1020 - 79 - 11
Kinderdijk B18 - 810 - 77 - 1313 - 169 - 11
Korbis B116 - 114 - 147 - 124 - 1210 - 9
Nieuwerkerk B120 - 1211 - 1218 - 1114 - 77 - 9
OZC B116 - 816 - 1218 - 915 - 917 - 15
Vitesse B115 - 911 - 1113 - 88 - 710 - 12
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team:
  • A1 en B1 naar kwartfinale Beker! - 21 september 2017
  • Bekercompetitie A1/B1 - 16 september 2016
  • Beker A1 en B1 - 30 september 2015
  • Regioselectie: de ervaringen - 28 mei 2015