Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

Als je niet kunt dan afmelden uiterlijk voor woensdag 18:00 uur voorafgaande aan de zaterdag, maar liefst natuurlijk zo vroeg mogelijk!!

– Wedstrijdsecretariaat Senioren/ Junioren:  René Boere, tel. 06-51088008 / e-mail: reneboere58@gmail.com

– Wedstrijdsecretariaat jeugd (B-F): wedstrijdsecretariaat-jeugd@ijsselvogels.nl
– Wedstrijdsecretariaat B/C-teams:     Elly Klijn, tel. 0182-374108
– Wedstrijdsecretariaat D/E/F: Anne Slob 0182-374040

 

 

Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
woensdag 22-mei
19:00 20:00 Tempo MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
vrijdag 24-mei
16:45 17:30 Korbis E5 - IJsselvogels E4 Kempers, de Boer
zaterdag 25-mei
14:30 16:00 Maassluis 1 - IJsselvogels 1 Johan de Rover
13:00 14:30 Maassluis 2 - IJsselvogels 2 R. Knuist
12:40 14:10 DVS '69 2 - IJsselvogels 3 Bas de Jong
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - KCR 5 Marijn van der Hoog
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - Maassluis 5 Marijn van der Hoog
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Meervogels / Física A2 PBMB. Christiaans
11:15 12:30 Gemini A1 - IJsselvogels A2 Huijsmans, Radder, Kreft
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - Oranje Wit B2 Matthijs Alderliesten
12:30 13:15 KCC / SO natural B3 - IJsselvogels B2 Kranenburg, ten Hove, Senden
10:00 11:15 TOP / SolarCompleet C2 - IJsselvogels C1 RL Zwart van Hees, van de Velde, de Zwart
09:00 10:00 KOAG C2 - IJsselvogels C2 Verboom, Kalmeijer, Jongsma
09:30 10:00 IJsselvogels C3 - Nieuwerkerk C3 Ruud Kranendonk
08:30 09:00 IJsselvogels D1 - Nieuwerkerk D2 Boas van Voorst
10:10 11:10 VEO D2 - IJsselvogels D2 Yannick, S Sterk, Y Kool, van den Broek, Rook
12:15 13:00 KCC / SO natural E1 - IJsselvogels E1 van der Hoog, van Kerkhof
08:00 09:00 RWA E3 - IJsselvogels E2 Suzanne Spanjer Baas, Vonk
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - Nieuwerkerk E5 Tom Dukker
09:15 10:00 Nieuwerkerk E6 - IJsselvogels E4 Anouk van Santen Versluis, van Eyk
08:30 09:00 IJsselvogels E6 - Nieuwerkerk E8 Kirsten Plooster
08:45 09:30 Korbis E4 - IJsselvogels E5 Moolenkamp, Koops
09:30 10:00 IJsselvogels F1 - WION F1 Wietze Meijer
08:30 09:30 Nexus F1 - IJsselvogels F2 Rosbergen, Hofman
08:30 09:00 IJsselvogels F3 - Reeuwijk F1 Aniek Stormbroek
zaterdag 01-juni
14:30 15:30 IJsselvogels 1 - Phoenix 1
13:00 14:00 IJsselvogels 2 - Reeuwijk 2
16:15 17:15 IJsselvogels 3 - Vriendenschaar 3
12:00 13:30 't Capproen 3 - IJsselvogels 5
09:00 10:00 IJsselvogels G1 - Vriendenschaar G1
10:30 11:30 WION G2 - IJsselvogels G1
11:05 12:35 Weidevogels A1 - IJsselvogels A1 Belder, Reichard, van Nieuwkoop
11:30 12:30 IJsselvogels A2 - Reeuwijk A2 Ruud Kranendonk
10:15 11:15 Kinderdijk B1 - IJsselvogels B1 van den Boomgaard, Modderkolk, Dijkstra
09:15 10:00 Vriendenschaar B2 - IJsselvogels B2 Lotte de Vries Wesdorp, van der Wal, Vink
10:45 11:15 IJsselvogels C1 - Madjoe C1 Wim Slingerland
09:30 10:00 IJsselvogels C2 - Korbis C2 Wim Slingerland
11:05 11:50 Korbis C3 - IJsselvogels C3 Stolk, van Braak, Bergsma
10:00 11:00 KOAG D1 - IJsselvogels D1 Uitbeijerse, Glissenaar, Blom
08:30 09:00 IJsselvogels D2 - Nieuwerkerk D3 Boas van Voorst
08:30 09:00 IJsselvogels E1 - Korbis E2 Annelie Radder
09:00 10:00 WION E1 - IJsselvogels E2 Senden, Vink
09:30 10:00 IJsselvogels E3 - Nexus E1 Thirza Oskam
09:30 10:00 IJsselvogels E6 - KOAG E3 Angela van Hees
08:45 10:00 Valto E6 - IJsselvogels E5 Visser, de Jong
08:30 09:00 IJsselvogels F1 - Nieuwerkerk F2 Wim Slingerland
08:00 09:00 NIO F1 - IJsselvogels F2 Youri Boekhout Langerak, Tolhoek
08:15 09:00 Nieuwerkerk F7 - IJsselvogels F3 Jelmer Baljeu dos Santos, Hofman
dinsdag 04-juni
18:45 20:00 Atlantis MW1 - IJsselvogels MW1 Starreveld-van Adrichem
donderdag 06-juni
18:30 19:30 IJsselvogels A2 - DeetosSnel A3 Boas van Voorst
18:45 19:15 IJsselvogels C1 - Haarlem C1 Jelmer Baljeu Wim Slingerland
woensdag 12-juni
19:30 20:00 IJsselvogels MW1 - Fortissimo MW2 Marijn van der Hoog
zaterdag 15-juni
13:45 15:30 ONDO 1 - IJsselvogels 1
12:45 14:00 Nieuwerkerk 4 - IJsselvogels 2 Matthijs Lansbergen
13:00 14:30 Merwede / Multiplaat 4 - IJsselvogels 3
14:30 15:30 IJsselvogels 4 - Vitesse 4 Marijn van der Hoog
13:15 14:00 IJsselvogels 5 - RWA 7 Marijn van der Hoog
11:30 12:30 IJsselvogels A1 - Vriendenschaar A1
11:00 12:30 DeetosSnel A3 - IJsselvogels A2 Stormbroek, van Nieuwkoop, Reijm
10:30 11:00 IJsselvogels B1 - Vriendenschaar B1 Wim Slingerland
09:30 10:00 IJsselvogels B2 - SDO / BlijWerkt B1 Boas van Voorst
onbekend 14:00 Haarlem C1 - IJsselvogels C1 Wytze Vermeulen Leyen Heeneman, van Grieken, Slingerland
12:15 13:00 KCC / SO natural C2 - IJsselvogels C2 Capelle, Rijkaart van Cappellen, van Zundert
09:30 10:00 IJsselvogels C3 - Vriendenschaar C2 Ruud Kranendonk
08:30 09:00 IJsselvogels D1 - Fortuna / Delta Logistiek Marijn van der Hoog
09:45 10:30 Vriendenschaar D2 - IJsselvogels D2 Jinke van Keeken Bongers, de Bruijn, Altan
10:15 11:00 Nieuwerkerk E4 - IJsselvogels E1 Channah Verboom van der Hoog, van Grieken
10:30 11:00 IJsselvogels E2 - Gemini E1 Melvin Kool
08:00 09:00 Olympia E2 - IJsselvogels E3 Kool, Rijlaarsdam
09:30 10:00 IJsselvogels E4 - Gemini E2 Lisa van der Vliet
11:15 12:00 KCC / SO natural E3 - IJsselvogels E6 Versluis, Roelevink
08:30 09:00 IJsselvogels E5 - Gemini E3 Sanne van Eijk
11:15 12:00 KCC / SO natural F1 - IJsselvogels F1 Verburg, Verstoep
09:30 10:00 IJsselvogels F2 - Thor F1 Wim Slingerland
08:30 09:00 IJsselvogels F3 - KCC / SO natural F2 Wim Slingerland