Schoolkorfbaltoernooi woensdag 27 september 2017.
Voor je het weet is het zover ……. het grootste sportevenement in Moordrecht en dan bedoelen we natuurlijk het schoolkorfbaltoernooi voor alle basisscholen uit Moordrecht en Gouderak. VOLGENDE WEEK WOENSDAG!
Een aantal toezeggingen heb ik gelukkig al, zo nemen Lianne den Ouden en Ineke Reichard weer het wedstrijdsecretariaat voor hun rekening en zorgt Hendrik Rijneveld er voor dat het geluid tot in de wijde omtrek te horen is (alleen op het veld is genoeg hoor Hendrik!). Wat hebben we verder nog nodig …… EHBO, scheidsrechters, trainers, toezichthouders, barpersoneel, bekeruitreikers, stickeruitdelers, standenbijhouders, enz., enz. enz.
Alle deelnemende teams hebben recht op een keer training van iemand van korfbalvereniging IJsselvogels. Op de volgende dagen wordt of is er getraind:
Maandag 11 september
De Bron Gouderak in de gymzaal in Gouderak- (alle leerlingen)
8.30 – 9.15 uur groep 3 12 leerlingen Wim
9.15 – 10.00 uur groep 4 12 leerlingen Wim
10.30 – 11.15 uur groep 5 12 leerlingen Wim
11.15 – 12.00 uur groep 6 11 leerlingen Wim
13.00 – 14.00 uur groep 7 17 leerlingen Wim
14.00 – 15.00 uur groep 8 18 leerlingen Wim
Dinsdag 12 september
De Kranepoort in de gymzaal in Gouderak (alle leerlingen)
8.45 – 9.30 uur groep 3 en 4 21 leerlingen Wim
9.30 – 10.15 uur groep 5 en 6 18 leerlingen Wim
10.30 – 11.15 uur groep 7 14 leerlingen Wim
11.15 – 12.00 uur groep 8 11 leerlingen Wim
Maandag 18 september op het korfbalveld
St. Jozefschool (alleen die leerlingen die zich hebben opgegeven)
18.30 – 19.15 uur groep 3, 4, 5 en 6 1 Anita V 2 Berry 3 Nikki 4 Karlijn 5 Sam Kl.
19.15 – 20.00 uur groep 7 en 8 1 Anita V 2 Berry 3 Nikki 4 Karlijn
Woensdag 20 september op het korfbalveld
De Achtbaan (alleen die leerlingen die zich hebben opgegeven)
14.45 – 15.30 uur groep 3 1 Wim 2 Jelle St 3 Cécile
15.30 – 16.15 uur groep 4 1 Wim 2 Jelle St. 3 Cécile 4 Benjamin
16.30 – 17.15 uur groep 5 1 Manon 2 Anouk 3 Evi
17.15 – 18.00 uur groep 6 1 Manon 2 Anouk 3 Evi 4 Thirza 5 Loisanne
18.30 – 19.15 uur groep 7 1 André 2 Coen 3……. 4 Patrick vdH
19.15 – 20.00 uur groep 8 1 André 2 Coen 3 ….…
Vrijdag 22 september op het korfbalveld
De Lallemanschool (alleen die leerlingen die zich hebben opgegeven)
17.15 – 18.00 uur groep 3 en 4 1 Jelle R. 2 Lars 3 Daan
18.30 – 19.15 uur groep 5 en 6 1 Patrick vdH 2 Roos vdVl 3 Anita V. 4 ……..
19.15 – 20.00 uur groep 7 en 8 1 Patrick vdH 2 Roos vdVl 3 Anita V. 4 ……..
Woensdag 27 september hebben we vooral op de avond heel veel scheidsrechters en jeugdwedstrijdleiders nodig, wie wil er ’s middag en/of ’s avonds fluiten?
14.00 – 16.30 uur 8 scheidsrechters en jeugdwedstrijdleiders
1 Govert v.d. Weijde 5 Marco Slob
2 Wim Slingerland 6 Mike Dukker
3 Stefan Rijkaart van Cappellen 7
4 Cécile Slingerland 8
17.45 – 20.30 uur 20 scheidsrechters en jeugdwedstrijdleiders
1 Wim Slingerland 11 Boas van Voorst (*va 19.00 u.)
2 Stefan Rijkaart van Cappellen 12 Peter Berlijn
3 Anouk de Jong 13 Jesse op ’t Land (va 18.30 u.)
4 Berry Glissenaar 14 Leon Bleijenberg (va 18.30 u.)
5 Sam Klijn 15 Jeffrey Berlijn
6 Merel Zelsmann 16 Christiaan Verwoerd (va 18.30 u.)
7 Aniek Stormbroek (va 18.30 u.) 17 Coen Pijpers (va 18.30 u.)
8 Mike Admiraal 18 Edwin Plooster
9 Marijn v.d. Hoog 19 Wietze Meijer (va 18.00 u.)
10 Matthijs Alderliesten 20
Zoals jullie zien hebben we weer heel veel mensen nodig om het schoolkorfbaltoernooi een groot succes te laten worden, maar daar twijfel ik niet aan!!!
Wil je meehelpen ……., hetzij met het geven van training, hetzij met fluiten, meld je aan bij Wim Slingerland (s.slingerland@planet.nl). Alle hulp is van harte welkom!
Met sportieve groet,
Wim Slingerland.