Zoals jullie gewend zijn wordt er bij IJsselvogels ieder jaar een schietcompetitie georganiseerd voor alle leeftijdsgroepen behalve voor de F-teams omdat we die nog te jong vinden
De opzet zal dit jaar iets afwijken van de vorige jaren. Wat zijn de veranderingen:
Iedere leeftijdsgroep krijgt een aparte avond, op deze avond worden gelijk de voorrondes en de finales gespeeld. Er komt dus GEEN aparte finaleavond. Bij de E, D, C en de B winnen de nrs. 1, 2 en 3 een beker die je mag houden. Bij de senioren, recreanten en junioren is er alleen een beker voor de winnaar terwijl bij de Senioren ook de Leo de Bruin wisselbokaal voor de winnaar is maar die moet ieder jaar weer worden ingeleverd. Het beruchte koppelschieten (senioren) wordt op zaterdag 11 juni, de afsluitdag gehouden en NIET op een doordeweekse avond.
Wie zijn de kampioenen van 2015 en dus de titelverdedigers?
Senioren – Hans Brouwer
Junioren – Christiaan Verwoerd
Koppelschieten – Pieter Blonk en Ernst Hofstede
G-teams – Nicolien Wijnen en Merandah Strijdhaftig
B-asp. – Dani Rijkaart
C-asp. – Sam Klijn
D-pup. – Evi Dijkstra
E-pup. – Benjamin Slingerland
De indelingen zijn als volgt:
Koppelschieten– zaterdag 11 juni van 13.30-16.00 uur
Voor alle senioren, recreanten, junioren, B-aspiranten en G-leden (geboren voor 02-10-2001). Voor koppelschieten svp even koppeltje melden via: s.slingerland@planet.nl dat maakt het indelen makkelijker.
Senioren – dinsdag 7 juni van 20.00 – 22.00 uur
Alleen deelname voor degene die geboren zijn voor 02-10-1996. Junioren die al in de senioren spelen mogen zelf kiezen of ze bij de senioren of bij de junioren mee schieten (niet beiden!).
Recreanten – woensdag 8 juni van 20.30 – 22.00 uur
De recreantengroep die op woensdagvond altijd traint.
Junioren – donderdag 9 juni van 19.30 – 21.00 uur
Geboren tussen 02-10-1996 en 01-10-1999
Mike Admiraal | 1-7-1997 | Myrthe Belder | 4-1-1999 | |
Dave van den Berg | 20-7-1999 | Thirza van Haaren | 28-7-1999 | |
Jeffrey Berlijn | 27-2-1997 | Janneke ten Hove | 6-6-1999 | |
Mike Dukker | 10-4-1997 | Anouk de Jong | 4-8-1998 | |
Jesse op ’t Land | 10-8-1999 | Louanne de Jong | 29-12-1998 | |
Noël op ’t Land | 9-11-1997 | Hannah Klijn | 29-10-1996 | |
Daan de Looff | 21-11-1996 | Laura van Nieuwkoop | 12-1-1999 | |
Nathan Marck | 8-1-1997 | Linda Noorlander | 10-3-1997 | |
Wietze Meijer | 8-9-1998 | Else Pijpers | 19-2-1998 | |
Stan Sinot | 19-2-1997 | Jeanine Plooster | 7-5-1997 | |
Jelle Stormbroek | 20-6-1999 | Karlijn Prins | 22-4-1999 | |
Joris Verboom | 12-5-1998 | Maaike de Rivecourt | 14-1-1998 | |
Christiaan Verwoerd | 20-1-1997 | Aniek Stormbroek | 27-11-1997 | |
Boas van Voorst | 3-6-1998 | Tamara Vink | 25-6-1998 | |
Mick van der Weijde | 27-12-1996 | Lisa van der Vliet | 10-8-1999 | |
Merel Zelsmann | 16-8-1999 |
Junioren die al in de senioren spelen mogen zelf kiezen of ze met de senioren op dinsdagavond of met de junioren op donderdagavond mee schieten (niet beide!).
Aspiranten B – vrijdag 10 juni van 18.00 – 20.00 uur
Geboren tussen 02-10-1999 en 01-10-2001
Luc Belder | 22-3-2001 | Angela Admiraal | 23-1-2001 | |
Sam Klijn | 2-9-2001 | Sanne van Eijk | 17-10-2000 | |
Stan Kreft | 2-6-2001 | Esmee Groeneveld | 1-10-2000 | |
Maurits van der Linden | 14-10-2000 | Sylvia Hornstra | 19-6-2001 | |
Sam Meijer | 15-2-2000 | Clarissa Lipschart | 28-7-2001 | |
Lars Molenaar | 20-12-2000 | Marije Oskam | 3-3-2000 | |
Stefan van Nieuwkoop | 19-10-2000 | Annelie Radder | 18-8-2001 | |
Jelle Reichard | 20-12-2000 | Kim de Rivecourt | 6-4-2001 | |
Edwin Reijm | 25-10-2000 | Noortje van Veen | 29-2-2000 | |
Edo van Voorst | 16-8-2001 | Anna Verstoep | 4-11-1999 | |
Frank de Zwart | 10-2-2000 | Amber Vink | 5-12-2000 | |
Roos van der Vliet | 26-5-2001 | |||
Danita van der Wal | 23-10-2000 | |||
Dyonne de Wilde | 29-12-1999 | |||
Lisa Zekveld | 19-4-2001 |
Aansluitend na de schietcompetitie hebben jullie vanaf 20.00 uur de Zeskamp op ons veld.
Aspiranten C – vrijdag 10 juni van 18.00 – 20.00 uur
Geboren tussen 02-10-2001 en 01-10-2003
Kris van den Berg | 8-11-2002 | Iris Bergsma | 8-8-2003 | |
Rens de Bode | 31-1-2002 | Angela van Hees | 15-8-2002 | |
Jens de Bruijn | 1-9-2003 | Anna Huijsmans | 4-4-2003 | |
Remmert de Jonge | 30-7-2002 | Loisanne op ’t Land | 10-1-2002 | |
Douwe Klompmaker | 8-11-2001 | Annelies Modderkolk | 27-6-2003 | |
Corne Kool | 5-7-2002 | Thirza Oskam | 16-9-2002 | |
David Modderkolk | 27-6-2003 | Lotte Rijkaart van Cappellen | 28-4-2002 | |
Patrick van Nieuwkoop | 31-8-2002 | Andrea Trouwborst-Baas | 19-5-2002 | |
Dano Scheppink | 11-2-2003 | Michelle van der Wal | 11-12-2001 | |
Remon Stormbroek | 10-4-2002 | |||
Thomas Stormbroek | 10-4-2002 | |||
Tom Stormbroek | 27-9-2002 |
Aansluitend na de schietcompetitie hebben jullie vanaf 20.00 uur de Zeskamp op ons veld.
Pupillen D – maandag 6 juni van 18.30 – 20.00 uur
Geboren tussen 02-10-2003 en 0-1-10-2005
Marijn van den Boomgaard | 19-11-2003 | Thirza de Baat | 1-3-2004 | |
Duncan Buis | 27-9-2004 | Amber Bakker | 15-3-2005 | |
Sijmen de Jonge | 10-2-2004 | Rosanne Bakker | 7-11-2003 | |
Isa Kranenburg | 20-9-2005 | Marije Clavaux | 16-2-2004 | |
Cars Lansink | 27-9-2004 | Evi Dijkstra | 2-10-2003 | |
Tim Plooster | 4-2-2005 | Yana van Grieken | 10-6-2004 | |
Nils Rijkaart van Cappellen | 22-10-2004 | Lieneke ten Hove | 30-12-2003 | |
Tim Senden | 25-3-2005 | Kirsten Kaan | 24-7-2004 | |
Wesley Starreveld | 30-7-2005 | Anne Leyen Heeneman | 21-3-2005 | |
Joran van de Velde | 3-4-2005 | Rosa Rijkaart | 26-12-2003 | |
Sander van der Wal | 27-10-2004 | Cécile Slingerland | 20-4-2004 | |
Lisa Vink | 4-11-2004 | |||
Anna Wesdorp | 7-12-2003 |
Pupillen E – woensdag 8 juni van 18.30 – 20.00 uur
Geboren tussen 02-10-2005 en 01-10-2007
Levi Bergsma | 27-10-2006 | Simone van Blitterswijk | 1-12-2005 | |
Storm Groenewegen | 30-10-2005 | Nina Bongers | 24-12-2005 | |
Sem van Haaften | 11-6-2006 | Lienke Capelle | 28-7-2006 | |
Stijn van der Hoog | 30-3-2006 | Eline Elderhorst | 25-7-2007 | |
Willem ten Hove | 21-12-2005 | Jesca van Grieken | 19-4-2006 | |
David de Jonge | 17-10-2006 | Rianne van Grieken | 9-12-2005 | |
Isha de Koning | 20-5-2007 | Dominique van Hees | 26-2-2006 | |
Olivier Lipschart | 12-9-2006 | Suus Jongsma | 31-10-2005 | |
Thomas van Nieuwkoop | 9-7-2006 | Quinty Kalmeijer | 21-3-2006 | |
Finn Rijkaart van Cappellen | 23-11-2006 | Lieke Muilwijk | 13-9-2007 | |
Benjamin Slingerland | 18-10-2005 | Esther Oskam | 30-10-2006 | |
Justin Stolk | 2-6-2006 | Maudy Smidt | 16-10-2006 | |
Jesse Vink | 19-1-2006 | Lucie Uitbeijerse | 17-11-2006 | |
Mink van Zundert | 1-11-2006 | Lotte Verboom | 4-11-2006 | |
Rosa de Zwart | 29-4-2006 |
Zorg allemaal dat je op tijd aanwezig bent. Bovenstaande indeling is op alfabetische volgorde, de poule-indeling krijgen jullie pas op de avond zelf te horen.
Mocht je, om wat voor reden dan ook, niet mee kunnen doen aan de schietcompetitie dan graag even een afmelding (inclusief reden) zodat ik er rekening mee kan houden met het maken van de indeling.
Wim Slingerland,
s.slingerland@planet.nl
0182-375756.