regiobank

Woensdag 3 oktober 2018 Regiobankschoolkorfbaltoernooi: wie doet wat.

Overzicht van wie wat deze dagen doet of heeft gedaan rondom het Regiobank schoolkorfbaltoernooi.

Toernooileiding: Lianne den Ouden en Ineke Reichard

Geluid: Hendrik Rijneveld

EHBO (middag en avond): Sandra den Besten

Wanneer en door wie worden alle deelnemende teams getraind:

Donderdag 13 september  in de sportzaal in Gouderak
8.30 –   9.15 uur De Bron groep 6 – 1 Wim
9.15 – 10.00 uur De Bron groep 5 – 1 Wim
10.30 – 11.15 uur De Bron groep 4 – 1 Wim 2 Kirsten 3 Barbara
11.15 – 12.00 uur De Bron groep 3 – 1 Wim 2 Kirsten 3 Barbara
13.00 – 14.00 uur De Bron groep 7 – 1 Wim 2 Kirsten
14.00 – 15.00 uur De Bron groep 8 – 1 Wim 2 Kirsten

Maandag 24 september
17.15 – 18.00 uur Jozef 9, 10 en 11 – 1 Dyonne 2 Jelle R. 3 Thirza O
18.30 – 19.15 uur Jozef 5, 6, 7 en 8 – 1 Lotte 2 Jesse 3 Eva 4 Sam M.
19.15 – 20.00 uur Jozef 1, 2, 3 en 4 – 1 Lotte 2 Jesse 3 Eva 4 Sam M.

Dinsdag 25 september  in de sportzaal in Gouderak
8.45 –    9.45 uur Kranepoort groep 7 en 8 – 1 Wim
9.45 – 10.45 uur Kranepoort groep 5 en 6 – 1 Wim
10.45 – 11.45 uur Kranepoort groep 3 en 4 – 1 Wim

Woensdag 26 september in de sportzaal in Westergouwe
tijd nog niet bekend – Ontdekkingsreiziger groep 7/8 – 1 Marloes Blom 2 Christa Starreveld

Woensdag 26 september
15.30 – 16.15 uur Ixieje 16 t/m 21 – 1 Wim 2 André 3 Stefan  4 Sam Kl. 5 Benjamin 6 Cécile
16.30 – 17.15 uur Ixieje 12 t/m 15 – 1 Wim 2 André 3 Jesca 4 Sam Kl.
17.15 – 18.00 uur Ixieje 9 t/m 11 – 1 André 2 Patrick vdH. 3 Jesca
18.30 – 19.15 uur Ixieje 5 t/m 8 – 1 André 2 Christiaan 3 Jesca 4 Patrick vdH
19.15 – 20.00 uur Ixieje 1 t/m 4 – 1 André 2 Christiaan 3 Jesca 4 Patrick vdH

Vrijdag 28 september
17.15 – 18.00 uur Lalleman 9 t/m 12 – 1 Wim 2 Cécile 3 Lotte 4 Erwin T.
18.30 – 19.15 uur Lalleman 5 t/m 8 – 1 André 2 Anita V. 3 Patrick vN 4 Roos
19.15 – 20.00 uur Lalleman 1 t/m 4 – 1 André 2 Anita V. 3 Lotte 4 Roos

Scheidsrechters van 14.00 – 16.30 uur
1 Govert van der Weijde 2 Stefan Rijkaart van Cappellen 3 Kirsten Plooster 4 Marco Slob 5 Benjamin Slingerland 6 Wim Slingerland 7 Elly Klijn-Spek  8 Andrea Vermeij-Verdoold

Scheidsrechters van 17.45 – 20.30 uur
1 Matthijs Alderliesten 2 Stefan Rijkaart van Cappellen 3 Sam Meijer 4 Bas de Bruin (18.15 uur) 5 Victor Blanken  6 Boas van Voorst (18.00 uur) 7 Hans Klijn 8 Jesse op ’t Land (18.00 uur) 9 Eva Haasbroek 10 Daan de Looff (19.00 uur) 11 Joost Schellaars 12 Leon Bleijenberg 13 Coen Pijpers (18.15 uur) 14 Anouk de Jong 15 Berry Glissenaar 16 Wim Slingerland 17 Marit van Hattum 18 Dennis Kool – eerste reserve: Jelle Reichard

Nu maar hopen op mooi weer, dat is het enige wat we niet zelf in de hand hebben. Laten we er met zijn allen weer een mooi, gezellig en geslaagd Regiobankschoolkorfbaltoernooi van maken.

Wim Slingerland.