Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

SCHIETCOMPETITIE SEIZOEN 2016-2017

30 mei 2017

Reacties:

0
 mei 30, 2017
 0
Categorie: Clubblad

Eigenlijk was het de bedoeling om in de week van maandag 12 t/m vrijdag 16 juni weer een hele week schietcompetitie te organiseren voor alle leeftijdsgroepen. Totdat …….IJsselvogels ook mee ging lopen met de Moordrechtse Avondvierdaagse, heel leuk natuurlijk maar het gooide wel mijn geplande schema volledig in de war. Na lang zoeken naar geschikte middagen en avonden zijn de volgende middagen en avonden gepland om de schietcompetitie te houden.

plasticka operacia prs Woensdag 7 juni   –   20.30 – 22.00 uur schietcompetitie voor alle geheel gratis datingsites Recreanten.

statistics on teenage dating violence Donderdag 8 juni   –   20.00 – 22.00 uur schietcompetitie voor alle lam to Senioren (1e, 2e, 3e, 4e en 5e)

incontrare ragazze single Zaterdag 10 juni   –   14.00 – 17.00 uur koppelschieten voor alle Senioren, Recreanten, G-team, Junioren A en Aspiranten B en ieder die mee wil doen, gevolgd door een overheerlijke BBQ.

Maandag 12 juni   –   18.00 – 19.30 uur schietcompetitie voor de Aspiranten C (C1, C2 en C3)

Maandag 12 juni   –   19.30 – 21.00 uur schietcompetitie voor de Aspiranten B (B1, B2 en B3)

Dinsdag 13 juni   –   20.30 – 22.00 uur schietcompetitie voor de Junioren A (A1, A2 en A3)

Woensdag 14 juni   –   13.30 – 14.45 uur schietcompetitie voor de Pupillen E (E1, E2, E3 en E4)

Woensdag 14 juni   –   15.00 – 16.30 uur schietcompetitie voor de Pupillen D (D1, D2 en D3)

In tegenstelling tot vorige jaren is bij de B, C, D en de E de 3e prijs komen te vervallen. De 2 finalisten kregen altijd een beker en het duel om de 3e en 4e plaats was eigenlijk de belangrijkste omdat de winnaar wel en de verliezer geen beker kreeg, Bij de Senioren, Recreanten en Junioren en ook bij het Koppelschieten is er alleen een 1e prijs te winnen.

Wie waren vorig jaar de finalisten:
Senioren – 1 Eva Haasbroek 2 Karen Brouwer
Recreanten – 1 Joost Bongers 2 Matthijs Alderliesten
Junioren A – 1 Christiaan Verwoerd 2 Janneke ten Hove
Aspiranten B – 1 Lars Molenaar 2 Angela Admiraal
Aspiranten C – 1 Annelies Modderkolk 2 Dano Scheppink
Pupillen D – 1 Joran v.d. Velde 2 Yana van Grieken
Pupillen E – 1 Benjamin Slingerland 2 Jesca van Grieken

Vul de juiste datum en aanvangstijd alvast in op de kalender dan kun je het niet vergeten.

Vorig jaar deden er in totaal 255 schutters mee, benieuwd of we dat aantal dit jaar weer halen.

Wim Slingerland.

 

Activiteiten op een rij:

Resterend programma  tot einde seizoen:

Dinsdag 30 mei   –
18.00-19.00 uur selectietraining C (nieuwe teams)
19.00-20.00 uur selectietraining B
20.00-21.00 uur selectietraining A

Woensdag 31 mei

16.30-20.00 uur RTC Rotterdam bij KCC met deelname van Cécile Sl., Yana v. Gr. en Joran v.d. V.
18.00-19.00 uur selectietraining E (nieuwe teams)
19.00-20.00 uur selectietraining D
20.00-22.30 uur Recreanten eerst met elkaar een spel (Suzan) en daarna gezellig een hapje+drankje

Donderdag 1 juni
18.00-19.00 uur selectietraining C
19.00-20.00 uur selectietraining B
20.00-21.00 uur selectietraining A

Vrijdag 2 juni
18.00-19.00 uur training F
18.00-19.00 uur selectietraining E
19.00-20.00 uur selectietraining D

Dinsdag 6 juni
18.00-19.00 uur selectietraining C
19.00-20.00 uur selectietraining B
20.00-21.00 uur selectietraining A

Woensdag 7 juni
13.00-17.00 uur G-Olympics op ons veld
18.00-19.00 uur selectietraining E
19.00-20.00 uur selectietraining D
20.30-22.00 uur schietcompetitie Recreanten

Donderdag 8 juni
18.00-19.00 uur selectietraining C
19.00-20.00 uur selectietraining B
20.00-21.00 uur selectietraining A
20.00-22.00 uur schietcompetitie Senioren

Vrijdag 9 juni
18.00-19.00 uur trainen F
19.00-21.30 uur Jeugdfeest in het clubhuis

Zaterdag 10 juni
E + F-toernooi bij Vriendenschaar in Hardinxveld-Giessendam
14.00-17.00 uur koppelschieten Senioren, Recreanten, G-team, Junioren A en Aspiranten B
17.00-??.?? uur BBQ voor alle leden (wel aanmelden graag)

Maandag 12 juni
18.00-19.30 uur schietcompetitie Aspiranten C (C1, C2 en C3)
19.30-21.00 uur schietcompetitie Aspiranten B (B1, B2 en B3)

Dinsdag 13 juni
19.00 uur Moordrechtse Avondvierdaagse (vertrek vanaf schoolplein brede school “Het Turfhuis” )
20.30-22.00 uur schietcompetitie Junioren A (A1, A 2 en A3)

Woensdag 14 juni  –
13.30-14.45 uur schietcompetitie Pupillen E (E1, E2, E3 en E4)
15.00-16.30 uur schietcompetitie Pupillen D (D1, D2 en D3)
19.00 uur Moordrechtse Avondvierdaagse

Donderdag 15 juni
19.00 uur Moordrechtse Avondvierdaagse

Vrijdag 16 juni
19.00 uur Intocht Moordrechtse Avondvierdaagse

Zaterdag 17 juni
9.30 uur Lageloop meisjes B1, B2, B3, C1, C2, C3, D1, D2, D3, E1, E2, E3 en E4 (zie nieuwsbrief)
10.30 uur Lageloop jongens B1, B2, B3, C1, C2, C3, D1, D2, D3, E1, E2, E3 en E4 (zie nieuwsbrief)
Tevens op deze zaterdag de afsluitdag en het eindfeest

Zaterdag 24 juni
10.00 uur Nacht van IJsselvogels voor C1, C2, C3, D1, D2, D3, E1, E2, E3, E4, F1, F2, F3 + nieuwe kinderen

Zaterdag 1 juli
Rabobank Sponsorfietstocht met keus uit 15 km, 30 km of 60 km met start tussen 10.00 en 12.00 uur vanaf ons clubhuis.

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

drie + 4 =