Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

Als je niet kunt dan afmelden uiterlijk voor woensdag 18:00 uur voorafgaande aan de zaterdag, maar liefst natuurlijk zo vroeg mogelijk!!

– Wedstrijdsecretariaat Senioren/ Junioren:  René Boere, tel. 06-51088008 / e-mail: reneboere58@gmail.com

– Wedstrijdsecretariaat jeugd (B-F): wedstrijdsecretariaat-jeugd@ijsselvogels.nl
– Wedstrijdsecretariaat B/C-teams:     Elly Klijn, tel. 0182-374108
– Wedstrijdsecretariaat D/E/F: Anne Slob 0182-374040

 

 

Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 23-maart
14:15 16:30 Ados 1 - IJsselvogels 1 F.A. Houtman
13:00 15:15 Ados 2 - IJsselvogels 2 AJ. Kooij
16:55 18:40 KVS / Maritiem 4 - IJsselvogels 3 T. Winters
16:40 17:40 IJsselvogels 4 - Meervogels / Física 4 Marijn van der Hoog
15:25 16:25 IJsselvogels A1 - KOAG A1 P. Bijl
14:10 15:10 IJsselvogels A2 - ALO A3 Boas van Voorst
13:35 14:05 IJsselvogels B1 - GKV / Enomics B1 Victor Blanken
12:30 13:00 IJsselvogels B2 - Futura B2 Boas van Voorst
11:30 12:00 IJsselvogels C1 - Korbis C1 Wim Slingerland
12:00 13:00 KOAG C2 - IJsselvogels C2 Rijkaart van Cappellen, Verboom, van Zundert
11:15 12:00 Gemini C2 - IJsselvogels C3 Bergsma, van Braak, Uitbeijerse, van Voorst
10:30 11:00 IJsselvogels D1 - Meervogels / Física D1 Ruud Kranendonk
11:00 12:00 KOAG D2 - IJsselvogels D2 de Bruijn, de Jong, Rook
09:15 10:00 Gemini E1 - IJsselvogels E1 van der Hoog, van Kerkhof
10:00 11:00 Korbis E2 - IJsselvogels E2 Baas, Senden
09:30 10:00 IJsselvogels E4 - Nieuwerkerk E8 Annelie Radder
08:30 09:00 IJsselvogels E6 - KCC / SO natural E3 Edo van Voorst
08:00 09:00 Korbis F1 - IJsselvogels F1 Aalders, van den Broek
08:00 09:00 Excelsior F3 - IJsselvogels F2 Rosbergen, Tolhoek
10:15 11:00 Gemini F1 - IJsselvogels F3 van Empel, van Giesen
zaterdag 30-maart
15:40 16:40 IJsselvogels 1 - KIOS 1
14:10 15:10 IJsselvogels 2 - KIOS 2
17:00 18:00 IJsselvogels 3 - KOAG 4
16:25 17:40 Korbis 3 - IJsselvogels 4
12:00 13:00 IJsselvogels G1 - Vitesse G2
13:00 14:00 KCR G1 - IJsselvogels G1
12:50 14:05 Korbis A1 - IJsselvogels A1 Admiraal, Oskam, van der Vliet
15:25 16:55 Avanti A4 - IJsselvogels A2 Kreft, van Nieuwkoop, Reijm
12:20 13:05 Korbis B1 - IJsselvogels B1 van den Boomgaard, van Grieken, Modderkolk
11:15 12:15 Twist B2 - IJsselvogels B2 Senden, van der Wal, Wesdorp
12:00 13:00 Fiducia C1 - IJsselvogels C1 Slingerland, Starreveld, van de Velde
13:30 14:00 IJsselvogels C2 - Gemini C1 Ruud Kranendonk
12:30 13:00 IJsselvogels C3 - VEO C3 Boas van Voorst
13:00 14:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels D1 Glissenaar, van der Ham, Heuvelman
11:30 12:00 IJsselvogels D2 - KCC / SO natural D2 Ruud Kranendonk
10:15 11:00 WION D1 - IJsselvogels D3 Bongers, Kool
08:30 09:00 IJsselvogels E1 - Korbis E3 Wim Slingerland
10:30 11:00 IJsselvogels E2 - Vriendenschaar E1 Jelle Reichard
08:30 09:00 IJsselvogels E3 - Nieuwerkerk E6 Wietze Meijer
07:45 09:00 Olympia E3 - IJsselvogels E4 de Boer, Kempers
09:00 10:00 Vitesse E5 - IJsselvogels E5 Hofman, Koops
10:15 11:00 Nieuwerkerk E9 - IJsselvogels E6 Janne Hoek van der Ark, Versluis
10:30 11:00 IJsselvogels F1 - OVVO / De Kroon F1 Leon Bleijenberg
08:30 09:00 IJsselvogels F2 - Maassluis F2 Dyonne de Wilde
09:30 10:00 IJsselvogels F3 - Korbis F3 Wim Slingerland