Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels G1


Dames:Heren:Coach(es)

Janita van den Horst

Alexander Oosterling

Eva Haasbroek

Marendah Strijdhaftig

Issam el Achkar

Lieke Verstoep

Mariëlle Vondracck

Jeroen den Adel

Petra van der Nat-Slingerland

Marrit Oudijk

Jonas Meijer

Rosalie Groenewegen

Joost van Zwienen

Sandra den Besten

Kardy Holleman

Jan-Willem Meijer

Maarten Broeder

Michel Klarenberg

Paul Perdijk

René de Wit

Robert de Vreede

Ruud Kraan
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 07-december
12:00 13:15 Dijkvogels G4 - IJsselvogels G1
13:30 14:45 IJsselvogels G1 - ONDO G1
zaterdag 01-februari
11:30 12:30 Vitesse G2 - IJsselvogels G1
13:30 14:30 IJsselvogels G1 - Velocitas G2
zaterdag 14-maart
12:35 13:35 Vriendenschaar G1 - IJsselvogels G1
14:35 15:35 IJsselvogels G1 - Dijkvogels G4
zaterdag 28-maart
10:45 11:15 ONDO G1 - IJsselvogels G1 Ruud Kranendonk
12:15 12:45 IJsselvogels G1 - Vriendenschaar G1 Ruud Kranendonk
Download hier het complete programma van IJsselvogels G1 in ICS formaat, voor het importeren in een mobiele, google of outlook agenda. || download
& Download hier het complete programma van IJsselvogels G1 in een excel bestand, voor uw eigen administratie. || download
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
De stand voor IJsselvogels G1 in klasse: G-005 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 Vriendenschaar 0 0 0
2 Vitesse G2 0 0 0
3 Velocitas G2 0 0 0
4 ONDO G1 0 0 0
5 IJsselvogels G1 0 0 0
6 Dijkvogels G4 0 0 0
De kruistabel voor IJsselvogels G1
Dijkvogels G4IJsselvogels G1ONDO G1Velocitas G2Vitesse G2Vriendenschaar G1
Dijkvogels G4
IJsselvogels G1
ONDO G1
Velocitas G2
Vitesse G2
Vriendenschaar G1
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team:
  • Wedstrijdverslag IJsselvogels G1 – Zaterdag 12 oktober - 15 oktober 2019
  • Wedstrijdverslag IJsselvogels G1 – 1 juni 2019 - 3 juni 2019
  • Wedstrijdverslag G1 30-03-2019 - 2 april 2019
  • Wedstrijdverslag G1 – 16 februari 2019 - 19 februari 2019