Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels D1


Dames:Heren:Coach(es)

Eline Elderhorst

Lucas Blom

Tamara Vink

Flo Heuvelman

Marnick Uitbeijerse

Christiaan Verwoerd

Lieke Muilwijk

Sven Blom

Mike Dukker

Luna Glissenaar

Timo van der Ham

Nora van de Velde
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 23-maart
10:30 11:00 IJsselvogels D1 - Meervogels / Física D1 Ruud Kranendonk
zaterdag 30-maart
13:00 14:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels D1 Glissenaar, van der Ham, Heuvelman
Download hier het complete programma van IJsselvogels D1 in ICS formaat, voor het importeren in een mobiele, google of outlook agenda. || download
& Download hier het complete programma van IJsselvogels D1 in een excel bestand, voor uw eigen administratie. || download
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 16-maart
NIO D1 IJsselvogels D1 7 - 5
zaterdag 09-maart
VEO D1 IJsselvogels D1 5 - 3
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 16-maart
NIO D1 IJsselvogels D1 7 - 5
zaterdag 09-maart
VEO D1 IJsselvogels D1 5 - 3
De stand voor IJsselvogels D1 in klasse: D-007 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 VEO D1 13 9 19
2 Fortuna / Delta 12 35 16
3 IJsselvogels D1 12 35 14
4 Weidevogels D1 12 0 12
5 NIO D1 12 -3 12
6 KOAG D1 13 -10 10
7 Meervogels / F 12 -5 9
8 Korbis D2 12 -61 6
De kruistabel voor IJsselvogels D1
Fortuna D2IJsselvogels D1KOAG D1Korbis D2Meervogels D1NIO D1VEO D1Weidevogels D1
Fortuna / Delta Logistiek D212 - 1014 - 811 - 107 - 815 - 56 - 7
IJsselvogels D113 - 87 - 817 - 84 - 35 - 66 - 8
KOAG D13 - 62 - 913 - 1010 - 211 - 76 - 6
Korbis D26 - 182 - 108 - 811 - 103 - 1011 - 9
Meervogels / Física D14 - 114 - 1013 - 89 - 18 - 85 - 4
NIO D17 - 117 - 514 - 1110 - 78 - 1014 - 10
VEO D18 - 55 - 36 - 56 - 65 - 45 - 412 - 6
Weidevogels D17 - 1412 - 719 - 812 - 109 - 910 - 12
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team:
  • Kampioenskansen in de zaal - 20 februari 2018
  • Bekerwedstrijden: 2e ronde - 27 november 2016
  • Foto’s Schietcompetitie - 9 juni 2016
  • Regioselectie: de ervaringen - 28 mei 2015