Officiële website van Korfbalvereniging IJsselvogels 0182 - 37 38 38

info@ijsselvogels.nl

IJsselvogels D1


Dames:Heren:Coach(es)

Eline Elderhorst

Lucas Blom

Tamara Vink

Flo Heuvelman

Marnick Uitbeijerse

Christiaan Verwoerd

Lieke Muilwijk

Sven Blom

Mike Dukker

Luna Glissenaar

Timo van der Ham

Nora van de Velde
Aanw. Aanv. Thuis Uit Scheids Res. scheids Vervoer
zaterdag 09-maart
09:00 10:00 VEO D1 - IJsselvogels D1 Richard, G Groenendijk, R Blom, Muilwijk, Uitbeijerse
zaterdag 16-maart
11:15 12:15 NIO D1 - IJsselvogels D1 Gerben Pasman Elderhorst, van der Ham, van de Velde
zaterdag 23-maart
10:30 11:00 IJsselvogels D1 - Meervogels / Física D1 Ruud Kranendonk
zaterdag 30-maart
13:00 14:00 Fortuna / Delta Logistiek - IJsselvogels D1 Glissenaar, van der Ham, Heuvelman
Download hier het complete programma van IJsselvogels D1 in ICS formaat, voor het importeren in een mobiele, google of outlook agenda. || download
& Download hier het complete programma van IJsselvogels D1 in een excel bestand, voor uw eigen administratie. || download
Uitslagen IJsselvogels:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 16-februari
IJsselvogels D1 KOAG D1 7 - 8
zaterdag 09-februari
Weidevogels D1 IJsselvogels D1 7 - 14
zaterdag 02-februari
IJsselvogels D1 Korbis D2 17 - 8
zaterdag 26-januari
IJsselvogels D1 Fortuna / Delta 13 - 8
Poule uitslagen:
Thuis Ploeg Uit Ploeg Uitslag
zaterdag 16-februari
IJsselvogels D1 KOAG D1 7 - 8
zaterdag 09-februari
Weidevogels D1 IJsselvogels D1 7 - 14
zaterdag 02-februari
IJsselvogels D1 Korbis D2 17 - 8
zaterdag 26-januari
IJsselvogels D1 Fortuna / Delta 13 - 8
De stand voor IJsselvogels D1 in klasse: D-007 (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal) (zaal)
Team GS S PT
1 VEO D1 11 17 17
2 IJsselvogels D1 10 39 14
3 Weidevogels D1 10 4 11
4 Fortuna / Delta 9 7 10
5 NIO D1 10 -9 8
6 Meervogels / F 10 -10 7
7 KOAG D1 11 -13 7
8 Korbis D2 9 -35 6
De kruistabel voor IJsselvogels D1
Fortuna D2IJsselvogels D1KOAG D1Korbis D2Meervogels D1NIO D1VEO D1Weidevogels D1
Fortuna / Delta Logistiek D212 - 1011 - 107 - 86 - 7
IJsselvogels D113 - 87 - 817 - 84 - 35 - 66 - 8
KOAG D13 - 62 - 910 - 211 - 7
Korbis D22 - 108 - 811 - 103 - 1011 - 9
Meervogels / Física D14 - 114 - 1013 - 88 - 85 - 4
NIO D17 - 1114 - 1110 - 78 - 10
VEO D18 - 56 - 56 - 65 - 45 - 412 - 6
Weidevogels D17 - 1412 - 719 - 812 - 109 - 910 - 12
Lees hieronder alle verslagen van uw favoriete team:
  • Kampioenskansen in de zaal - 20 februari 2018
  • Bekerwedstrijden: 2e ronde - 27 november 2016
  • Foto’s Schietcompetitie - 9 juni 2016
  • Regioselectie: de ervaringen - 28 mei 2015